GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Zeynep Casalini : Kim Galip Çikar

Ilk albümü ile yakaladigi basariyi, "Dokunma Bana" ve resmi internet sitesinde yayinladigi "Nilüfer" sarkisi ile devam ettiren ZEYNEP CASALINI'nin 2. albümü, "KIM GALIP ÇIKAR" Mess PRODUCTION etiketiyle müzik marketlerde yerini aldi. 9 yeni parçanin bulundugu albüm 3 ay süren yogun bir stüdyo çalismasinin ardindan tamamlandi.

Albüme Murathan Mungan, Pervin Oktay, Sunay Özgür, Kenan Vural, Can Alper, Ertug Ergin, Erdem Yörük, Hakan Caneroglu, Genco Ari, Nedim Ruacan, gibi isimler katkida bulundu.

Çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden müzikal yolculuguna devam eden Zeynep Casalini, albüm için çekilen fotograflarda herkesi küresel isinma ve dünyanin gidisati hakkinda duyarli olmaya davet ediyor.

Rock alt yapilarin yani sira ustaca ve tadinda kullanilmis elektronik soundlari da kullanmaktan çekinmeyen Zeynep Casalini, bu albümde daha vurucu, keskin ve yasadigi hayati sorgulayan bir tarza sahip.

Fotograflarini Rasit Algül'ün çektigi albümün ilk klibi söz ve müzigi Pervin Oktay'a ait "Hayat Kendisi Seçsin" sarkisina çekiliyor...

Etiketler: zeynep casalini kim galip çikar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/24/2008 3:50:20 PM 839