GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Zeki Güner : Haberin Olsun

Zeki Güner Haberin Olsun
Son yıllarda Türkiye'nin en çok satan albümlerinde ve dijital platformlarda birçok hit şarkıya imza atan Zeki Güner bu defa yorumcu kimliğiyle karşımızda. "Emanet", "Üzüm", "Düştüysek Kalkarız" gibi şarkılarıyla hemen hemen herkesin kalbine girmeyi başaran sanatçı, Sevgililer Günü için özel bir şarkı hazırladı.
Işın Karaca, Yonca Lodi, Ferhat Göçer, Yeşim Salkım, Niran Ünsal, Zeliha Sunal gibi özel isimlerle çalışan sanatçı yeni şarkısı "Haberin Olsun"u ilk kez kendi yorumuyla dijital platformlar ve radyolar aracılığıyla paylaştı.

DMC etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müziği Zeki Güner, aranjesi Murat Yeter imzası taşıyor. Vokallerde sanatçıya Cihan Okan, Tuba Önal ve Sibel Gürsoy eşlik etti. Sanatçı okuma koçu olarak da Cihan Okan ile çalıştı.

Ayrılıkların anlık, aşkların ömürlük olmasını dileyen umut dolu yeni şarkısı "Haberin Olsun" ile Zeki Güner kendi hikayesini ilk kez kendi sesiyle anlatıyor.

zeki, güner, haberin, olsun DİNLE

Etiketler: zeki, güner, haberin, olsun, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.2.2011 07:42:44 1273