GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yüksek Sadakat'ın yeni albümü: Renk Körü

Yüksek Sadakat'ın yeni albümü Renk Körü
Yüksek Sadakat, 3 yıllık bir aranın ardından merakla beklenen üçüncü stüdyo albümü "RENK KÖRÜ"nü DMC etiketiyle Aralık ayının 3. haftası dinleyicisi ile buluşturacak. İlk iki albümde olduğu gibi geniş bir müzikal yelpazeye yayılan şarkıların bulunduğu albümün çıkış şarkısı olan "Sana Aşık Yalnız Ben", bugün artık nadir rastlanan, ömür boyu süren aşkları anlatıyor.
Güçlü Türk Sanat Müziği etkileri barındıran şarkı ile grup, artık aramızda olmayan bütün sanat müziği bestekarlarının aziz hatıraları karşısında şarkının en sonunda yaptığı gönderme ile saygıyla eğiliyor ve müziğinin kökenlerine, ilk iki albümünde olduğu gibi bir kez daha işaret ediyor.

"Sana Aşık Yalnız Ben"in video klibi geçtiğimiz günlerde Arı Konak'ta gerçekleştirildi. Mantis Film'in yetenekli yönetmeni Özkan Aksular imzası taşıyan klibin görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel yaptı. Türkçe müzik yayını yapan bütün televizyonlara haftaya dağıtılacak olan video klipte rol alan tiyatro oyuncuları, şarkının hikayesine uygun bir seneryoyu canlandırarak, hikayeyi grubun performansıyla birlikte seyirciye yansıttı.

Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, bas gitarda Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt'tan oluşan Yüksek Sadakat'in 11 yeni şarkısını barındıran "RENK KÖRÜ" albümündeki şarkılardan yedisi Kutlu Özmakinacı, ikisi Kenan Vural, ikisi ise Kutlu Özmakinacı ve Kenan Vural imzası taşıyor.

İlk iki albümüyle Türk Rock sahnesinde hatırı sayılır bir yer edinen Yüksek Sadakat, 3. stüdyo albümü "RENK KÖRÜ" ile yine üzerinden yıllar geçse de değerini kaybetmeyecek şarkılara imza atmaya devam ediyor.

yüksek, sadakatın, yeni, albümü, renk, körü DİNLE

Etiketler: yüksek, sadakatın, yeni, albümü, renk, körü, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 12.1.2012 14:18:38 788