GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yildiz Kaplan'dan muhtesem dönüs !

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Yildiz Kaplan sessizligini yepyeni bir sarki ile bozuyor. Kendisini özleyenleri bastan asagi yeniledigi gözalici imajiyla sevindirecek Yildiz Kaplan; söz ve müzigi Gülsen'e ait "Haberin Yok" sarkisi ile bu yaz kendinden çok söz ettirecek.
"Ask Dili" adini verdigi single çalismasinda, Gülsen imzasini tasiyan sarkisi "Haberin Yok"u seslendiren Yildiz Kaplan, verdigi üç yillik aranin ardindan müzik dünyasina bomba gibi dönüyor. Düzenlemesini Ozan Çolakoglu'nun yaptigi ve herkesin duyar duymaz begenisini toplayan sarkisina çok güvendigini belirten sarkici, kendine yepyeni bir ekip kurarak enerjisini tazeledigini belirtiyor. Albüm fotograflari için Ergin Turunç'un objektifine birbirinden özel pozlar veren sarkicinin Haberin Yok sarkisinin video klibi için seçtigi isim ise yönetmen Murad Küçük.

Internet ve korsan yüzünden single albüm çalismasinin daha etkili buldugunu belirten Yildiz Kaplan, gerek müzikal gerekse fiziksel anlamda herkesi çok sasirtacak geri dönüsü için uzun süredir çalisiyor. Ortalarda gözükmedigi siralarda san dersleriyle sesini gelistiren sarkici, verdigi 3 yillik ara sirasinda, kendini gelistirmeye vakit ayirdigini ve 2011 yazinda biriktirdiklerini paylasmaktan mutluluk duyacagini belirtiyor. Yildiz Kaplan Ask Dili Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacaktir.

Etiketler: yildiz kaplandan muhtesem dönüs, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/21/2011 4:33:12 PM 2596