GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Klipler

Zakkum'dan yeni klip Sen Hala Benimlesin Yeni Klipler

Zakkum'dan yeni klip Sen Hala Benimlesin

Zakkum son albümü "Bir Gece Yarası"nda yer alan şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Albümün üçüncü video klibini "Sen Hala Benimlesin" şarkısına çeken grup, daha önce birçok video klipte birlikte çalıştığı İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

3/27/2017 | 196
DEVAMI
Cenk Eren'den Ferdi Özbeğen Şarkılarına yeni klip Yeni Klipler

Cenk Eren'den Ferdi Özbeğen Şarkılarına yeni klip

Cenk Eren, "Repertuvar" başlığı altında yaptığı proje albümler çalışmasında geçtiğimiz yıl ilk olarak "Tanju Okan Şarkıları" projesi ile müzik marketlerde yer almış ve yılın en iyi proje albümlerinden birine imza atmıştı.

3/27/2017 | 192
DEVAMI
Sıla'dan yeni klip sürprizi Engerek Yeni Klipler

Sıla'dan yeni klip sürprizi Engerek

Geçtiğimiz Mayıs ayında "Mürekkep" isimli son albümünü yayınlayan Sıla, albümünün ikinci video klibi "Engerek"i müzikseverlerle buluşturdu. "Mürekkep" albümünün ardından Ege ve Akdeniz'de konser turnesine çıkan Sıla'nın yeni klibi "Engerek", turnedeki konser ve prova görüntülerinden oluşuyor.

9/20/2016 | 262
DEVAMI
Gökhan Özen'den Değişir Dünya Yeni Klipler

Gökhan Özen'den Değişir Dünya

Gökhan Özen'in "Maske" albümünün 3. video klibini "Değişir Dünya" isimli şarkısına çekti. Gökhan Özen söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkıya dünyanın farklı metropollerinde iki yılda tamamlanan bir video klip çekti.

9/20/2016 | 321
DEVAMI
Hande Yener'den yeni klip Deli Bile Yeni Klipler

Hande Yener'den yeni klip Deli Bile

Hande Yener sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine Youtube'da klipsiz 18 milyon dinlemeye ulaşarak rekor kıran, söz ve müziği Altan Çetin imzalı "Deli Bile" şarkısını kliplendirdi. "Hepsi Hit Vol 1" albümünün çıkış parçası "Mor" ile satış ve müzik listelerini alt üst eden Hande Yener, albümdeki diğer parçaların başarısı ile de iddiasını konuşturuyor.

9/20/2016 | 265
DEVAMI