GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Klipler

Demet Akalın'dan yeni klip Nazar Yeni Klipler

Demet Akalın'dan yeni klip Nazar

Demet Akalın, kariyerinin 20. yılını kutladığı özel albümü "Rakipsiz"in yeni video klibini Nihat Odabaşı yönetmenliğinde "Nazar" isimli şarkısına çekti. Söz ve müziği Gökhan Özen imzası taşıyan "Nazar"ın klip çekimleri İstanbul'da gerçekleşti.

3/27/2017 | 280
DEVAMI
Harun Kolçak & Tan Taşçı Gitme Seviyorum Yeni Klipler

Harun Kolçak & Tan Taşçı Gitme Seviyorum

Müzik sektöründeki 25. yılını satış rekorları kıran saygı albümü "Çeyrek Asır" ile kutlayan usta sanatçı Harun Kolçak, albümünün üçüncü video klibini Tan Taşçı ile düet yaptığı "Gitme Seviyorum" isimli şarkısına çekti.

3/27/2017 | 252
DEVAMI
Aynur Aydın Anlatma Bana Yeni Klipler

Aynur Aydın Anlatma Bana

"Diğer Yarın", "Bi' Dakika", "Damla Damla" ve "Günah Sevap" şarkılarının yer aldığı albümüyle müzik listelerinde hep zirveye oynayan Aynur Aydın, film tadındaki klibi "Anlatma Bana"yı Seyhan Müzik Gold etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

3/27/2017 | 202
DEVAMI
Sıla'dan yeni klip Yan Benimle Yeni Klipler

Sıla'dan yeni klip Yan Benimle

Mürekkep isimli 6. stüdyo albümü ile listelerde üst sıralarda yerini koruyan ve büyük beğeni toplayan Sıla, albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. "Afitap" ve "Engerek" şarkılarından sonra, albümün yeni video klibini sözleri kendisine, bestesi Fatih Ahıskalı'ya, düzenlemesi ise Efe Bahadır'a ait olan "Yan Benimle" isimli duygusal şarkısına çekti.

3/27/2017 | 222
DEVAMI
Mirkelam ft Gülşen Her Gece Yeni Klipler

Mirkelam ft Gülşen Her Gece

20 yılı aşan kariyerini "Saygı değil sevgi albümü" dediği özel projesiyle kutlayan Mirkelam, albümün ilk video klibini müzikseverlerle buluşturuyor! Mirkelam ve Gülşen, "Mirkelam Şarkıları" albümünün çıkış şarkısı olarak belirlenen "Her Gece" için birlikte kamera karşısına geçti.

3/27/2017 | 200
DEVAMI