GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Klipler

Can Bonomo'dan sıradışı bir klip Kal Bugün Yeni Klipler

Can Bonomo'dan sıradışı bir klip Kal Bugün

Alternatif müziğin başarılı ismi Can Bonomo, dördüncü albümü "Kainat Sustu"nun ilk video klibini "Kal Bugün" şarkısına çekti. Hasan Kuyucu yönetmenliğinde ve Murat Tuncel görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Can Bonomo performans sahneleri ile dikkat çekti.

5/5/2017 1 | 194
DEVAMI
Fettah Can Sağanak Gibi Yeni Klipler

Fettah Can Sağanak Gibi

Fettah Can'ın "Sen En Çok Aşksın" albümünün beşinci video klibi "Sağanak Gibi" şarkısına çekildi. Sözlerini Cansu Kurtcu'nun yazdığı, müziği Cansu Kurtcu, Çağrı Telkıvıran ve Fettah Can ortak çalışması olan "Sağanak Gibi" şarkısı İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kliplendi.

5/5/2017 1 | 213
DEVAMI
Cihan Mürtezaoğlu Bir Beyaz Orkide Yeni Klipler

Cihan Mürtezaoğlu Bir Beyaz Orkide

Kendine özgü yorumu ile dikkat çeken, yeni dönemin en üretken müzisyenlerinden Cihan Mürtezaoğlu ilk solo albümü "Bitsin Bu Delilik" ile geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşmuştu. Albümün ilk video klibi "Bir Beyaz Orkide" şarkısına çekildi.

3/27/2017 | 287
DEVAMI
Koray Avcı Yakarım Geceleri Yeni Klipler

Koray Avcı Yakarım Geceleri

Piyasaya çıktığı günden bu yana satış listelerinde üst sıralarda yer alan ve müzikseverlerin beğeni ile takip ettiği Koray Avcı'nın "Sonra Dersin Ki" albümünün 4. video klibi "Yakarım Geceleri" şarkısına çekildi. Müziği Ahmet Kaya'ya, sözleri Yılmaz Odabaşı'na ait olan Koray Avcı'nın yorumladığı "Yakarım Geceleri" şarkısının düzenlemesi Can Güngör tarafından yapıldı.

3/27/2017 | 309
DEVAMI
Burçak'tan yeni video klip Kedi Yeni Klipler

Burçak'tan yeni video klip Kedi

Oryantel Sound ve Pop Rock'ın harmanlanması ile kendi müziğini yaratan, Sony Müzik Türkiye'nin genç sanatçılarından Burçak, yeni video klibi "Kedi" ile geliyor! Hollanda doğumlu bir Türk olan Burçak'ın küçük yaşlarda başlayan müzik sevdası, 16 yaşından itibaren solist olarak yer aldığı gruplar, müzikal alt yapısı ve enerjisi, onun kendine özgü bir tarzla müzik dünyasına giriş yapmasını sağladı.

3/27/2017 | 246
DEVAMI