GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Albümler

Erkan Güleryüz'den Organik albüm Yeni Albümler

Erkan Güleryüz'den Organik albüm

Farklı sesi ve romantik şarkılarıyla tanıdığımız Erkan Güleryüz, bu kez çok farklı bir proje ile karşımızda. 13 akustik şarkıdan oluşan "Organik" albümde tüm enstrümanlar tek seferde canlı kayıt yapıldı. Şarkılardan birinin müziği hariç, tüm söz ve müzikler Sezen Aksu ve Erkan Güleryüz imzası taşıyor.

3/28/2017 | 251
DEVAMI
Lara Di Lara Hazineler İçindesin Yeni Albümler

Lara Di Lara Hazineler İçindesin

Lara Di Lara, iki yıl aradan sonra beklenen ikinci stüdyo albümü "Hazineler İçindesin" ile dinleyiciyle buluştu. Sony Music etiketiyle yayınlanan albüm, 16 yeni şarkı ile heyecanlı bekleyişi sona erdiriyor. Prodüktörlüğünü kendi üstlendiği bu yeni albümde Lara Di Lara'ya, co-prodüktör olarak Burak Irmak eşlik ediyor.

3/28/2017 | 234
DEVAMI
Sabahat Akkiraz ve Dostları 47 Yeni Albümler

Sabahat Akkiraz ve Dostları 47

Türk Halk Müziği'nin en başarılı ve güçlü isimlerinden Sabahat Akkiraz, 25'i aşan albüm sayısıyla, 2 yıl aradan sonra Sony Music Türkiye imzalı "Sabahat Akkiraz & Dostları 47" albümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

3/28/2017 | 223
DEVAMI
Pentagram'dan 30.yıla özel albüm Akustik Yeni Albümler

Pentagram'dan 30.yıla özel albüm Akustik

30 yıldır heavy metal dünyasındalar. Hafızalardan silinmeyen eserlere imza attılar. Çıkardıkları her albümde, heyecanlarından bir şey kaybetmediklerini gösterdiler. Bu süre içinde birçok müzisyen Pentagram adı altında buluştu. Ve şimdi bu isimlerin yolları "Pentagram Akustik" albümünde kesişti.

3/28/2017 | 207
DEVAMI
Ayşe Hatun Önal'dan yeni albüm Selam Dengesiz Yeni Albümler

Ayşe Hatun Önal'dan yeni albüm Selam Dengesiz

Seslendirdiği şarkılar, çektiği klipler ve müziğindeki yenilikçi altyapılarla her zaman standartların üzerinde, cesur işlere imza atan Ayşe Hatun Önal, yine müzik gündemine oturacak yeni albümü "Selam Dengesiz"i dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

3/28/2017 | 217
DEVAMI