GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Fatih Candaş Diğer Olasılıklar

Fatih Candaş Diğer Olasılıklar

Fatih Candaş "Diğer Olasılıklar" ve "İkinci Üçlü" adlı maxi single çalışmaları ile dijital platformlarda yerini aldı. Fatih Candaş yaklaşık 20 yıllık müzisyenlik hayatında söz ve müziklerini kendisinin yapmış olduğu yediden yetmiş yediye her kesime hitap eden birbirinden farklı, dinledikçe hepsinde başka bir tat alacağınız şarkılarını gün ışığına çıkardı.

Editör 3.12.2018 109
DEVAMI
Şahin Kendirci Adana'ya Gel Gidek

Şahin Kendirci Adana'ya Gel Gidek

"MÜSLÜM" filminde sergilediği üstün oyunculuk performansı ve müzik yorumculuğuyla milyonların sevgisini kazanan Şahin Kendirci, "Adana'ya Gel Gidek" isimli sürpriz bir EP ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Editör 3.12.2018 100
DEVAMI
Hera Vole

Hera Vole

Geçtiğimiz yıllarda Ozan Doğulu ile yayınlamış olduğu "Öle Öle" şarkısı ile dikkat çeken Hera, "Vole" isimli yeni şarkısını DGL&DMC etiketi ile yayınladı! "Vole"nin söz ve müziği kendisine ait, düzenlemesinde ise başarılı prodüktör Ozan Doğulu'nun imzası var.

Editör 3.12.2018 97
DEVAMI
Alişan İlahi Adalet

Alişan İlahi Adalet

Alişan, "İlahi Adalet" isimli yeni çalışmasını Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerle buluşturdu. Stüdyo çalışmalarının büyük bir titizlikle tamamlandığı "İlahi Adalet"in söz, müzik ve düzenlemesi ünlü müzisyen Ceyhun Çelikten imzası taşıyor.

Editör 3.12.2018 87
DEVAMI
Fulya Özentürk Sis

Fulya Özentürk Sis

Söz yazarı, besteci ve yorumcu Fulya Özentürk kariyerinin ilk çalışması "SİS" ile müzik camiasına merhaba diyecek. Uzun yıllardır ülkemizin önde gelen müzisyen ve akademisyenleri ile çalışmalarda bulunan, korist ve eğitimci müzisyen Fulya Özentürk uzun zamandır üzerinde çalıştığı ilk single çalışması ile karşımızda.

Editör 3.12.2018 84
DEVAMI