GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Albümler

Rafet El Roman feat. Hülya Avşar Sen Olmazsan Yeni Albümler

Rafet El Roman feat. Hülya Avşar Sen Olmazsan

Hülya Avşar ve Rafet El Roman'ın birlikte seslendirdikleri "Sen Olmazsan" isimli duygusal şarkı müzik marketlerde yerini aldı. Rafet El Roman yönetmenliğinde; Grand Tarabya Otel'de, 25 kişilik ekip tarafınca gerçekleştirilen klip çekimlerinin, bir bölümü Almanya'da Frankfurt'ta gerçekleşti.

5/5/2017 1 | 150
DEVAMI
Berkay'dan yeni albüm Yansıma Yeni Albümler

Berkay'dan yeni albüm Yansıma

Türk Pop Müziği'nde son dönemin pek çok hitinde imzası bulunan Berkay, yeni albümü "Yansıma" ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dört yıl aradan sonra çıkaracağı yeni albümü için müzik sektörünün önde gelen isimleriyle çalışan Berkay, yepyeni şarkılarıyla sektörü hareketlendirecek.

3/28/2017 | 340
DEVAMI
Neyse Haykırmadan Anlatamam ile geri döndü Yeni Albümler

Neyse Haykırmadan Anlatamam ile geri döndü

Neyse, beş yıllık bir aradan sonra heybesinde biriktirdiklerini gün yüzüne çıkarıyor. Türkçe rock müziğin önemli temsilcilerinden Neyse, 2011 yılında yayımladıkları, kendi adını taşıyan ilk albümünden sonra, Sony Music imzası taşıyan yeni albüm çalışması "Haykırmadan Anlatamam" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

3/28/2017 | 282
DEVAMI
Can Bonomo Kainat Sustu Yeni Albümler

Can Bonomo Kainat Sustu

Alternatif müziğin Türkiye'deki en önemli temsilcilerinden Can Bonomo, iki yıl aradan sonra yayınladığı "Kainat Sustu" isimli dördüncü albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu. Can Bonomo, yeni albümündeki 10 şarkıdan 8 tanesinin söz ve müziğinin sahibi.

3/28/2017 | 262
DEVAMI
Ufuk Şenel Ufuk Çizgisi Yeni Albümler

Ufuk Şenel Ufuk Çizgisi

Şarkılarıyla yıllardır hayatımıza dokunan Nazan Öncel'in son keşfi Ufuk Şenel, ilk albümü "Ufuk Çizgisi" ile dijital platformlardaki ve müzik marketlerdeki yerini DMC etiketiyle aldı. Prodüktörlüğünü Nazan Öncel ve Akşit Togay'ın birlikte yaptığı "Ufuk Çizgisi" adlı albümün isim anneliğini de Nazan Öncel yaptı.

3/28/2017 | 258
DEVAMI