GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Eda & Metin Özülkü Bizim Şarkılar Güncel Haberler

Eda & Metin Özülkü Bizim Şarkılar

Türk Pop Müziği'nin en önemli besteci, söz yazarı ve de yorumcularından Eda & Metin Özülkü çiftinin "Bizim Şarkılar" albümü önümüzdeki haftalarda Türkiye'nin önde gelen sanatçılarının yorumlarıyla müzikseverlerle buluşacak. Söz ve bestesi Eda & Metin Özülkü'ye ait eserlerden oluşan albümünde herkesin dilinde olan unutulmaz Özülkü eserlerinin yanı sıra, yepyeni şarkılarda yer alıyor.

Editör 3.12.2014 | 1712
DEVAMI
Ceylan Ertem Amansız Gücenik Güncel Haberler

Ceylan Ertem Amansız Gücenik

Ceyl'an Ertem, Sony Music etiketiyle yayımladığı yeni albümü "Amansız Gücenik" ile yeniden müzikseverlerle buluştu. 14 şarkının yer aldığı ve prodüktörlüğünü Can Güngör'ün üstlendiği albümde Ceyl'an Ertem, sekiz şarkının söz ve müziğine kendi imzasını attı.

Editör 3.12.2014 | 1516
DEVAMI
Rober Hatemo'dan yeni albüm Pabucumun Dünyası Güncel Haberler

Rober Hatemo'dan yeni albüm Pabucumun Dünyası

Rober Hatemo, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni şarkısı "Pabucumun Dünyası" ile dört yıllık suskunluğuna son vererek sevenlerine albüm müjdesi vermiş ve albümüyle aynı ismi taşıyan şarkısıyla da müzikseverlerin kısa sürede büyük beğenisini kazanmıştı. Sevilen sanatçı, adeta bir yıldızlar geçidinden oluşan yepyeni albümü "Pabucumun Dünyası" ile yeniden müzikseverlerle buluşuyor.

Editör 3.12.2014 | 1541
DEVAMI
Athena'dan yeni albüm Altüst Güncel Haberler

Athena'dan yeni albüm Altüst

2010 yılında çıkardıkları "Arsız Gönül", "Serseri Mayın" gibi hit'lerle dolu "Pis" albümünden sonra Athena, 7. stüdyo çalışmaları "Altüst"ü 11 Kasım tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle yayınlıyor."Pis" albümünün de prodüktörlüğünü yapan Mike Nielsen ile canlı olarak FadeOut Stüdyoları'nda kaydedilen albümde 13 şarkı yer alıyor.

Editör 3.12.2014 | 1549
DEVAMI
47 Şarkı, 32 Şarkıcı Eelence Aşk Şarkıları Güncel Haberler

47 Şarkı, 32 Şarkıcı Eelence Aşk Şarkıları

İstanbul gece hayatının önde gelen kulüplerinden eelence, geçmişten günümüze aşka dair en güzel şarkıları biraraya getirdi. Müzikseverlerin koleksiyonlarında yer verecekleri "eelence AŞK ŞARKILARI" adını taşıyan 3 CD'lik albüm müzik marketlerde ve dijital ortamda satışa sunuldu!

Editör 3.12.2014 | 1571
DEVAMI