GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Albümler

Soner Sarıkabadayı Tekamül Yeni Albümler

Soner Sarıkabadayı Tekamül

Soner Sarıkabadayı, "Tekamül" isimli yeni single çalışmasını hayranlarıyla buluşturdu. Şarkının Nihat Odabaşı imzası taşıyan klibinde Soner Sarıkabadayı, Tamara Butikova ile cesur pozlar verdi. Merakla beklenen "Tekamül" albümü dinleyici tarafından tam not aldı.

5/5/2017 1 | 225
DEVAMI
Kıraç Son Nefes Yeni Albümler

Kıraç Son Nefes

Kıraç'ın dört ay aranın ardından hazırladığı yeni single çalışması "Son Nefes" dijital platformlardaki yerini aldı. Söz ve müziği Namık Naghdaliyev, düzenlemesi Kıraç'a ait şarkıda, elektro gitar dışında tüm enstrümanlar Kıraç tarafından çalındı.

5/5/2017 1 | 170
DEVAMI
Rober Hatemo Giden Candan Gidiyor Yeni Albümler

Rober Hatemo Giden Candan Gidiyor

Güçlü sesi ve yorumuyla müzikseverlerin kalbinde özel bir yere sahip olan Türk Pop Müziği'nin çok sevilen yorumcusu Rober Hatemo'nun müzikal kariyerine bir hit daha geliyor! Uzun zaman üzerinde titizlikle çalışılan tek şarkılık single "Giden Candan Gidiyor" DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

5/5/2017 1 | 202
DEVAMI
Çisil Egeli Bilmezsin Yeni Albümler

Çisil Egeli Bilmezsin

"Bırak Acıları Ardında" şarkısı ile sesi kadar güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiren Çisil Egeli, 2017 yaz aylarının hitleri arasında yer almaya aday yeni single çalışması "Bilmezsin"i DMC Müzik etiketi ve Samsun Demir yapımcılığında müzikseverlerin beğenisine sundu.

5/5/2017 1 | 150
DEVAMI
Gökçe Yeşilbaş Yalnız Kadın Yeni Albümler

Gökçe Yeşilbaş Yalnız Kadın

Geçtiğimiz günlerde ilk single çalışmasıyla müzikseverleri selamlayan Gökçe Yeşilbaş, şarkısı "Yalnız Kadın"ın klibiyle de dikkatleri bir anda üzerine çekti. Volga Tamöz'ün prodüktör olarak imza attığı şarkısıyla öncelikle yalnız kadınların kalbini kazanan Gökçe Yeşilbaş, güçlü yorumuyla da müzikseverlerden beğeni topladı.

5/5/2017 1 | 154
DEVAMI