GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Albümler

Aydın Kurtoğlu'ndan yeni maxi single Pişman Yeni Albümler

Aydın Kurtoğlu'ndan yeni maxi single Pişman

Pop müziğin son dönemdeki en başarılı isimlerinden biri olan Aydın Kurtoğlu, "Pişman" isimli maxi single'ı ile müzikseverlerle buluştu. Aydın Kurtoğlu'nun yeni maxi single'ında; "Pişman", "Tüh Tüh" ve "Spor Aşk" isimli üç yeni şarkı, "Mevsim Bahar" şarkısının coverı, eski şarkıları ve versiyonlarından oluşan 9 şarkı olmak üzere toplamda 13 şarkı bulunuyor.

5/5/2017 1 | 225
DEVAMI
Can Kızıltuğ'un ilk solo teklisi Ateş Ediyor Yeni Albümler

Can Kızıltuğ'un ilk solo teklisi Ateş Ediyor

Atiye'nin "Maazallah" şarkısındaki alışılmışın dışındaki tarzı ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve sosyal medyada oldukça gündem olan 23 yaşındaki Can Kızıltuğ, ilk solo teklisi "Ateş Ediyor" ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapıyor!

5/5/2017 1 | 248
DEVAMI
Merve Demirci Aşk Tutulması Yeni Albümler

Merve Demirci Aşk Tutulması

Türk Pop Müziği'nde yepyeni bir isim, yepyeni bir ses... Ankara Devlet Konservatuarı Opera/Şan bölümünden dereceyle mezun olan, sonrasında da Serdar Ortaç ile yolları kesişen ve yıllardır sahnede kendisine geri vokalde eşlik eden Merve Demirci, "Aşk Tutulması" ile umutsuz aşıklara tercüman oluyor.

5/5/2017 1 | 227
DEVAMI
Oğuzhan Koç Küsme Aşka Yeni Albümler

Oğuzhan Koç Küsme Aşka

Oğuzhan Koç'un merakla beklenen yeni şarkısı "Küsme Aşka" DMC Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Söz ve müziği Oğuzhan Koç'a, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait olan duygusal şarkının klibini Bedran Güzel yönetti.

5/5/2017 1 | 231
DEVAMI
Erdem Kınay Ft. Yılmaz Taner Şahane Yeni Albümler

Erdem Kınay Ft. Yılmaz Taner Şahane

Başarılı aranjör ve besteci Erdem Kınay yeni şarkısı "Şahane" ile bahar aylarına iddialı giriyor. Sözleri Deniz Erten'e ve bestesi Erdem Kınay'a ait olan şarkı KNY Müzik etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı. Genç ve yetenekli sanatçı Yılmaz Taner ile "Şahane" şarkısında buluşan Erdem Kınay, bu şarkı için Yılmaz Taner ile kamera karşısına geçti.

5/5/2017 1 | 283
DEVAMI