GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Kutsi'den yeni albüm Bambaşka Güncel Haberler

Kutsi'den yeni albüm Bambaşka

Şarkılarıyla milyonların kalbine taht kuran Kutsi'nin heyecanla beklenen yeni albümü "Bambaşka" müzik marketlerdeki yerini alıyor. Poll Production markasıyla müzikseverlerle buluşacak olan albüm, uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü.

Editör 18.4.2010 | 859
DEVAMI
Acil Servis dur, bekle... Güncel Haberler

Acil Servis dur, bekle...

Türk Rock sahnesinin en köklü gruplarından olan acil servis uzun zamandır beklenen ikinci albümleri "dur, bekle..."yi Soulfulworks - EMI etiketiyle yayınladı.Vokalde Ertan Kızıltan, gitarlarda Emre Karabulut ve Orhan Yolsal, basta Çetin Güney ve davulda Soner Doğanca'dan oluşan acil servis'in kurulduğu kadroyla çıkardığı ikinci albümü "dur, bekle..."de 11 parça yer alıyor.

Editör 18.4.2010 | 758
DEVAMI
Türkiye'nin en güçlü 16 kadın sesi birarada ! Güncel Haberler

Türkiye'nin en güçlü 16 kadın sesi birarada !

Bu güne kadar yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren ve konsept albümleri ile müzik sektöründe farklı bir çığır açan Sony Music, bu kez de Türkiye'nin en popüler sanatçılarını "16 Kadın Söylüyor" projesi ile biraraya getirdi.

Editör 18.4.2010 | 676
DEVAMI
Yankı'lanmaya hazır olun ! Güncel Haberler

Yankı'lanmaya hazır olun !

Müzik dünyasına yeni ve genç bir isim olarak iddialı giriş yapan Yankı Alper, "YANKI" adını verdiği albümünü tamamladı. Prodüktörlüğünü Ali Yıldırım'ın üstlendiği albüm MusiCAT etiketiyle piyasaya çıktı.

Editör 18.4.2010 | 658
DEVAMI
Seksendört'ten yeni klip Haber Yok Güncel Haberler

Seksendört'ten yeni klip Haber Yok

Yeni albümlerini 2010 yılı sonunda çıkarmayı planlayan Seksendört grubu "Haber Yok" adlı parçasını, Pasaj Müzik etiketiyle yalnızca dijital platformda üzerinden yayınladı. Söz ve müziği Seksendört'e ait olan şarkının kayıtları, Ankara'da ÇSM stüdyolarında yapıldı.

Editör 18.4.2010 | 691
DEVAMI