GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeliz'in ilk klibi : Agla Kalbim

15 yil önce müzik dünyasindan elini etegini çekerek sessizlige bürünen Yeliz, "Haykirdim Sessizce" albümü ile yeniden zirvede. 15 yil sonra yaptigi albümün ilk klip sarkisini "Agla Kalbim" çekti, hem de gözyaslariyla...

Yeliz, 15 yil önce müzik dünyasindan sessizce uzaklasmis ve kendi dünyasina çekilmisti. Aradan geçen yillar Yeliz'e hiç bir sey kaybettirmedi. Ne sesinden ne de fiziginden. Prodüktörlügünü Özgür Aras'in yaptigi "Haykirdim Sessizce" albümünün süpervizörlügünü de Yonca Evcimik ile Özgür Aras üstlendi. Ilk klip çalismasi ise sözü-müzigi Tamer Gürsoy'a ait "Agla Kalbim"e yapildi.

Yeliz, mutluluk gözyaslari ile klibini çekti. Çünkü hayatin da ilk kez bir klibi olacakti. 15 yil önce müzik dünyasinin zirvesin de olan ancak tek bir klip çalismasina dahi imza atmayan Yeliz, "15 yil için de hep yapilan albümleri dinledim. Hep klipleri izledim. Bu çalismalar esnasin da o kadar heyecanliydim ki, çünkü hayatim da ilk kez böyle bir çalisma yaptim. Sanki bugün yeniden dogdum. Çok heyecanliyim. Asla anlatilamayacak özel bir duygu" diyor.

Son günler de müzik dünyasinda yasanan "Bakkal müzigi" tartismalarini uzaktan izledigini söyleyen Yeliz, "15 yil müzige ara vermis bir insan olarak yaptigimiz bu isin ne kadar kiymetli ve degerli oldugunu anladim. Su anda yasanan saçma polimikler beni o kadar çok üzüyor ki, keske herkes birbirine destek olsa. Biliyorum ki küçücük bir ara bile verseler müzigin kiymetini daha iyi anlayacaklar. Hiç kimse hiç kimseye ses yükseltmeyecek ve herkes birbirine saygi gösterecek. Bu gençlere bir ders gerek" diyerek gençlerin biraz daha dikkatli konusmalarini belirtiyor.

Etiketler: yelizin ilk klibi agla kalbim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 7/10/2007 5:39:04 PM 835