GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yaramaz"la sular duruldu !

Nilüfer'in yeni albümü "Hayal"in ilk klibi olan "Bir Bilseydin"e Powertürk TV tarafindan yayin izni verilmemesi üzerine sanatçi ile Powertürk TV yöneticileri arasinda olusan gerginlik sona erdi. Gerginligin ortadan kalkmasina Nilüfer'in yeni albümünün ikinci klibi olan "Yaramaz"in diger bütün müzik kanallari ile ayni anda Powertürk'te de yayinlanmaya baslamasi neden oldu.
Yönetmenligini ayni zamanda sarkinin sözlerini yazan ve müzigini Devrim Karaoglu ile birlikte hazirlayan Mete Özgencil'in üstlendigi klip, basta Powertürk ve Kral TV olmak üzere bütün müzik kanallarinda dönüyor. Ilk klibinin Powertürk yönetimine takilmasi üzerine tüm hayranlarinin ve diger müzik kanallarinin kendisine büyük destek verdigi Nilüfer ise kanal ile arasindaki sularin durulmasi konusunda "Halkin istegine ve sesine kulak verip bu karari almalari beni de memnun etti, bence en dogru karari verdiler" dedi.

Etiketler: yaramaz"la sular duruldu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 8/22/2009 12:15:20 AM 767