GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yaramaz"la sular duruldu !

Nilüfer'in yeni albümü "Hayal"in ilk klibi olan "Bir Bilseydin"e Powertürk TV tarafından yayın izni verilmemesi üzerine sanatçı ile Powertürk TV yöneticileri arasında oluşan gerginlik sona erdi. Gerginliğin ortadan kalkmasına Nilüfer'in yeni albümünün ikinci klibi olan "Yaramaz"ın diğer bütün müzik kanalları ile aynı anda Powertürk'te de yayınlanmaya başlaması neden oldu.
Yönetmenliğini aynı zamanda şarkının sözlerini yazan ve müziğini Devrim Karaoğlu ile birlikte hazırlayan Mete Özgencil'in üstlendiği klip, başta Powertürk ve Kral TV olmak üzere bütün müzik kanallarında dönüyor. İlk klibinin Powertürk yönetimine takılması üzerine tüm hayranlarının ve diğer müzik kanallarının kendisine büyük destek verdiği Nilüfer ise kanal ile arasındaki suların durulması konusunda "Halkın isteğine ve sesine kulak verip bu kararı almaları beni de memnun etti, bence en doğru kararı verdiler" dedi.

Etiketler: yaramaz"la sular duruldu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 22.8.2009 00:15:20 854