GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yankı'lanmaya hazır olun !

Yankı'lanmaya hazır olun !
Müzik dünyasına yeni ve genç bir isim olarak iddialı giriş yapan Yankı Alper, "YANKI" adını verdiği albümünü tamamladı. Prodüktörlüğünü Ali Yıldırım'ın üstlendiği albüm MusiCAT etiketiyle piyasaya çıktı.
"YANKI" adlı albümde biri alternative versiyon olmak üzere 7 adet şarkı bulunuyor. Besteci ve Söz yazarı kimliğini ilk solo albümünde ön plana çıkaran Yankı Alper 7 şarkının  4'üne kendi imzasını attı. Diğer 2 şarkı ve alternative versiyon usta müzisyen Mert Ali İçelli'ye ait. Şarkıların düzenlemelerinde yine Mert Ali İçelli ve usta aranjör Yıldıray Gürgen imzası bulunmakta.

2010 yılı müzik piyasasına imza atmaya aday olan bu albümde Yankı Alper; çıkış şarkısı "KAÇ YAZAR"da NEZ ile yaptığı düet ile dikkatleri üzerine çekti. Sanatçının çıkış şarkısı "KAÇ YAZAR" usta yönetmen Mustafa Uslu ve Digital Sanatlar ekibi tarafından kliplendirildi. Müzik kanallarında yayına giren çıkış klibinde düzgün fiziği ile dikkat çeken yakışıklı popçuya; NEZ'de dansları ve güzelliğiyle eşlik ediyor.

yankılanmaya, hazır, olun DİNLE

Etiketler: yankılanmaya, hazır, olun, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 18.4.2010 17:20:13 757