GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ya Ya Ya Ya kliplendi!

Ya Ya Ya Ya kliplendi!
Hande Yener, Poll Production etiketiyle müzik marketlere sunduğu, klipsiz 23.000.000 rekor seviyede tıklanan "Ya Ya Ya Ya" isimli şarkısına Yunanistan'da Hasan Kuyucu yönetmenliğinde klip çekti. "Ya Ya Ya Ya" parçasının söz ve müziği ünlü sanatçı ve söz yazarı Berksan'a, düzenlemesi ise Turaç Berkay Özer'e ait.
Yunanistan'da Kefalonya adasında bulunan doğa harikası Melissanı mağarası ve Kefolonya adasının koylarında valilik tarafından verilen özel izinle yapılan çekimlerin ek sahneleri İstanbul Green Park Otel Pendik'te çekildi.

35 kişilik bir ekiple 4 günde gerçekleştirilen klibin sanat yönetmenliğini Kemal Doğulu yaptı. Klip çekimlerinde Vivienne Westwood, Begüm Salihoğlu gibi ünlü markaların özel tasarım kostümleri ile kamera karşısında geçen Yener'e, klipte son dönemin parlayan yıldızı oyuncu ve model Serkan Çayoğlu eşlik etti.

Klip, müzik videosu ötesinde bir sinema filmi tadında. Sürpriz görüntülerin dolu klibin hikayesinin yorumu izleyenlere bırakıldı.

ya, ya, ya, ya, kliplendi DİNLE

Etiketler: ya, ya, ya, ya, kliplendi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:22:49 832