GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Vega: Delinin Yıldızı (Deluxe)

Vega Delinin Yıldızı (Deluxe)
Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz'den oluşan Vega, özel versiyonların yer aldığı ve yalnızca dijital müzik servislerde yayınlanan "Delinin Yıldızı" albümünün Deluxe versiyonunu GRGDN Müzik etiketiyle dinleyicileriyle buluşturdu!
"Delinin Yıldızı albümünü" CD/Dijital formatların yanı sıra, kısa süre önce plak (LP) formatında sınırlı sayıda yayınlayan ve plak satış listelerinde 1 numara olan Vega, müzikseverlerden ve köşe yazarlarından tam not almıştı. Grup, "Delinin Yıldızı" albümüyle halen, dijital müzik platformlarında en çok dinlenen & indirilenler listesinde. "Delinin Yıldızı" albümünün Deluxe versiyonunda grubun gitaristi Tuğrul Akyüz remixlerinin yanı sıra; Emre Yönter, Tan Atalar, Armagedon Turk (Orkun Tunç) & Erdem Helvacıoğlu ve grubun uzun yıllardır prodüktörlüğünü üstlenen Serkan Hökenek yer alıyor. "Delinin Yıldızı (Deluxe)" şimdi tüm dijital platformlarda!

vega, delinin, yıldızı, deluxe DİNLE

Etiketler: vega, delinin, yıldızı, deluxe, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2018 15:49:34 266