GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Umut Kuzey : Al Beni

Umut Kuzey Al Beni
Umut Kuzey, "Şarkılarımı doğru yorumladığım kendimi doğru anlattığım ilk albümüm" dediği 3. stüdyo albümü "AL BENİ" Arpej Yapım etiketiyle müzik marketlerde. Dinleyici kitlesinin sabırsızlıkla beklediği albüm için uzun süredir çalışan Umut Kuzey, kendi müziğinde yeni bir dönemi başlatıyor.
80'li yıllardaki müzik anlayışının, günümüz modern rock kalıpları içinde kullanıldığı albüm; anlatımı yalın, kolay anlaşılır şarkı sözlerinin, sert melodiler ile buluşmasından oluşuyor.

Prodüktörlüğünü Metin Türkcan ve Arda Algül, mixini Arda Algül ve Utku Okutan, masteringini Çağlar Türkmen'in yaptığı albümde yer alan 10 şarkının söz ve bestesi Umut Kuzey'e ait.

Tarkan Gözübüyük'ün bas gitarları, Metin Türkcan'ın gitarları çaldığı albümün davul kayıtları İsrail'de Erez Koskas tarafından çalındı ve kaydedildi.

Fotoğraflarını Mehmet Turgut'un çektiği albümün ilk videosu Rumeli Fenerinde "AL BENİ" şarkısına Devrim Usta yönetmenliğinde çekildi.

umut, kuzey, al, beni DİNLE

Etiketler: umut, kuzey, al, beni, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.2.2010 03:27:21 836