GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Tugba Özerk Avrupa Müzik'te !

Avrupa Müzik kadrosunu dev isimlerle büyütmeye devam ediyor. Müzik dünyasina 2005 yilinda "Lo lo lo" isimli sarkisiyla hizli bir giris yapan pop müzigin güçlü yorumcusu Tugba Özerk de Avrupa Müzik ailesine katildi.Global kriz dinlemeyen degisimin ve gelisimin öncüsü Avrupa Müzik hareketliligine devam ediyor.

Her sarkisi dillere dolanan Tugba Özerk, 4 ay önce Avrupa Müzik ile görüsmelere baslamis ve prensipte anlasmisti. Ancak basarili sanatçi Merkür gezegeninin Nisan-mayis döneminde dünyaya yaptigi ters açinin kötü etkisine inandigi için bir türlü sözlesme imzalamamisti. Imzasini geçen ayin sonunda atan sanatçi bu süre içinde de albüm hazirliklarini gizliden gizliye yürüttü.

10 Haziran'da müzik marketlerdeki yerini alacak albüm "Askin Her Hali" ismini tasiyan 4. albümü için gün sayan Tugba Özerk, "Cengiz Erdem ve Deniz Erdem ile yillardir birlikte çalismanin bir türlü firsatini bulamamistik. Nihayet kismet bu albümeymis. O kadar mutlu ve bu durumdan o kadar memnunum ki yoluma uzun yillar Avrupa Müzik ile devam etmek istiyorum" dedi.

Etiketler: tugba özerk avrupa müzikte, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 7/11/2009 7:04:43 PM 712