GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Tayfun Hancılar : Aldırma

Tayfun Hancılar Aldırma
İlk albümünde aşkı fısıltılarla söyleyen TAYFUN HANCILAR, yeni albümü Aldırma'da aşkı ve ayrılığı haykırarak ifade ediyor. İlk albümü "Kilit" ile 2008 yılında müzik severler ile buluşan Tayfun Hancılar'ın iki yıllık çalışmasının ürünü "ALDIRMA" Mart ayında yayınlandı.
Suat Suna Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan "Aldırma" albümünün prodüktörü tesadüf eseri tanıştıktan sonra aralarında sağlam bir dostluk oluşan Suat Suna oldu.

Suat Suna'nın beş şarkısı, Tayfun Hancılar'ın da iki şarkı sözü ve bestesinin yer aldığı albüm Erdem Yörük'ün stüdyosunda 2 aylık bir çalışma sonunda tamamlandı. Vokal ve keman çalarak destek olan Suat Suna aynı zamanda şarkıların kaydını gerçekleştirirken, "Hücre" şarkısında popüler müziğinin başarılı yorumcularından Onur Mete vokal yaptı.

SUAT SUNA'NIN İLK PRODÜKTÖRLÜK HEYECANI

Son yıllarda ard arda yaşadıkları sonucunda ortaya çıkan Suat Suna şarkıları ve ilk albüm döneminde şarkılarının yeterince demlenmediğini düşünen Tayfun Hancılar şarkıları, bu albüm için iyi bir ikili oluşmasına sebep oldu.

Kendi albümlerinin haricinde ilk defa müzik şirketi kurarak çalışmalarına başlayan genç sanatçı her yönüyle bizzat ilgilenerek prodüktörlüğe adım attı. İlk defa Tayfun Hancılar'ın albümünü hazırlayan Suat Suna, tamamı aşk şarkılarından oluşan bu albüme ruhunu kattığını söyledi.

Şarkı seçimleri ve sıralamaları konusunda KADİR ÇÖPDEMİR'in yardımcı olduğu albümde yer alan 4 Şarkıyı Suat Suna, diğer 4 şarkıyı da Erdem Yörük düzenledi.

tayfun, hancılar, aldırma DİNLE

Etiketler: tayfun, hancılar, aldırma, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.3.2010 17:51:13 817