GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrıldı !

Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrıldı !
Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk büyük bir kesim tarafından saygı gören yedi yıllık ilişkilerine son noktayı koydular.Son bir aydır haklarında "ayrılacaklar" söylentisi çıkan çift önceki akşam basın mensuplarına "ayrıldık" açıklaması yaptı.

Bir barışma yemeği için biraraya geldiği düşünülen Tarkan ve Bilge'nin, "Göründüğü gibi değil. Bu bir veda yemeğiydi, ayrıldık" açıklaması yapmaları ise şok etkisi yarattı.Tarkan konuşurken Bilge Öztürk'ün gözlerinin dolduğu ve ağlamamak için kendini zor tuttuğu dikkatlerden kaçmadı.

Bu kararı alırken çok zorlandıklarını ve çok üzüldüklerini belirten Megastar duygularını, "Ağlamadan ayrılık olmaz, hatıralar uslu durmaz, kalanlar gideni gönlünde taşır, aşk sevene yük olmaz. Biz böyle bilir böyle yaşarız..." şarkı sözleriyle ifade etti. Tarkan "Hakkınızda basında çıkan haberlerden dolayı mı ayrıldınız?" sorusuna ise, "Bilge'nin evlilik baskısı Tarkan'ı kaçırdı, diye haberler çıktı. Öyle bir şey yok. Belki de bu ilişkideki esas problem bendim. İşe tamamen kendini vermek durumundayım, sanatçı adamım yani ben" yanıtını verirken ayrılık sebebi olarak, herkesin kendi yolunda yürümek istemesini gösterdi ve kendini müziğe vermek istediğini ifade etti. Bilge Öztürk ise "Hayat bizi bu noktaya getirdi. Bakalım bundan sonra ne olacak? Ben de çok merak ediyorum" şeklinde konuştu.

"Uzun süredir çok düzgün bir ilişki yaşadık ve lekelensin istemiyoruz, güzel hatırlanmak istiyoruz" diyen Tarkan, basın mensuplarından ricada bulunarak; "Bu güzel insanı üzmeyin, onu herhangi biriyle gördüğünüzde hemen sevgilisiymiş gibi göstermeyin. Bozuşuruz ha!" dedi. Daha önceki röportajlarında çocuk sahibi olmak istediğini söylediği hatırlatılan Tarkan, bu isteğinden vazgeçmediğini ama şu anda kendisini baba olabilecek ruh hali içinde hissetmediğini sözlerine ekledi. İkilinin hayli buruk tavırları dikkat çekti.

tarkan, ve, bilge, öztürk, çifti, ayrıldı DİNLE

Etiketler: tarkan, ve, bilge, öztürk, çifti, ayrıldı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 17.7.2008 04:30:47 1685