GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Tarkan ve Bilge Öztürk çifti ayrildi !

Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk büyük bir kesim tarafindan saygi gören yedi yillik iliskilerine son noktayi koydular.Son bir aydir haklarinda "ayrilacaklar" söylentisi çikan çift önceki aksam basin mensuplarina "ayrildik" açiklamasi yapti.

Bir barisma yemegi için biraraya geldigi düsünülen Tarkan ve Bilge'nin, "Göründügü gibi degil. Bu bir veda yemegiydi, ayrildik" açiklamasi yapmalari ise sok etkisi yaratti.Tarkan konusurken Bilge Öztürk'ün gözlerinin doldugu ve aglamamak için kendini zor tuttugu dikkatlerden kaçmadi.

Bu karari alirken çok zorlandiklarini ve çok üzüldüklerini belirten Megastar duygularini, "Aglamadan ayrilik olmaz, hatiralar uslu durmaz, kalanlar gideni gönlünde tasir, ask sevene yük olmaz. Biz böyle bilir böyle yasariz..." sarki sözleriyle ifade etti. Tarkan "Hakkinizda basinda çikan haberlerden dolayi mi ayrildiniz?" sorusuna ise, "Bilge'nin evlilik baskisi Tarkan'i kaçirdi, diye haberler çikti. Öyle bir sey yok. Belki de bu iliskideki esas problem bendim. Ise tamamen kendini vermek durumundayim, sanatçi adamim yani ben" yanitini verirken ayrilik sebebi olarak, herkesin kendi yolunda yürümek istemesini gösterdi ve kendini müzige vermek istedigini ifade etti. Bilge Öztürk ise "Hayat bizi bu noktaya getirdi. Bakalim bundan sonra ne olacak? Ben de çok merak ediyorum" seklinde konustu.

"Uzun süredir çok düzgün bir iliski yasadik ve lekelensin istemiyoruz, güzel hatirlanmak istiyoruz" diyen Tarkan, basin mensuplarindan ricada bulunarak; "Bu güzel insani üzmeyin, onu herhangi biriyle gördügünüzde hemen sevgilisiymis gibi göstermeyin. Bozusuruz ha!" dedi. Daha önceki röportajlarinda çocuk sahibi olmak istedigini söyledigi hatirlatilan Tarkan, bu isteginden vazgeçmedigini ama su anda kendisini baba olabilecek ruh hali içinde hissetmedigini sözlerine ekledi. Ikilinin hayli buruk tavirlari dikkat çekti.

Etiketler: tarkan ve bilge öztürk çifti ayrildi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 7/17/2008 4:30:47 AM 1392