GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Suzan Kardeş yeni albüm için kolları sıvadı

Balkan müziklerinin sevilen sesi Suzan Kardeş, Motto Müzik'in "Neye Niyet Neye Kısmet (3N1K)" programına evinin kapılarını açtı. Çekimler sırasında program yapımcısı Barış Akpolat'a mutfak sırlarını anlatıp, boşnak mantısı yaptıran Kardeş, yeni albümü ve önümüzdeki dönem projeleri hakkında da bilgi verdi.

Balkan müziklerinin sevilen sesi, oyuncu ve makyaj uzmanı Suzan Kardeş'in evine konuk olan Barış Akpolat, program esnasında Suzan Kardeş için boşnak mantısı yaptı.

Suzan Kardeş, yeni albüm hazırlıklarına başladığını ve albümü için şarkı seçimini tamamladığının müjdesini de verdi.

Sevilen sanatçı, Şubat ayının sonunda balkan müziğinin güçlü sesi Goran Bregovic ile Türkiye'ye gelecek olan Bijelo Dugme grubunun repertuvarından da şarkı alma ihtimali olduğunu söyledi.

Önümüzdeki dönemde YouTube'da açtığı kanalına daha fazla konsantre olacağını söyleyen sanatçı, takipçileri için güncel makyaj tüyoları, saç modelleri ve yemek tariflerinden oluşan daha fazla içerik üreteceğini de belirtti.

Etiketler: suzan kardeş yeni albüm için kolları sıvadı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/27/2017 4:49:34 PM 230