GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Süleyman : Vaktin Doldu

2006 yilinda "Star Avi" adli pop müzik yarismasinda Deniz Seki'nin koçlugunda yarisip 2. olan Süleyman, profesyonel müzik kariyerine 2008 yilinda "ZOR BULURSUN" adli albümüyle ilk adimini atti. Bu albümde Hakan EREN, Sadun ERSÖNMEZ, Hakan TOK, Müfit BAYRASA, Ayhan ÇAKAR gibi basarili isimlerle çalisti. Albümde en çok öne çikan sarkilar ise Zor Bulursun, Ufak Ufak ve bir cover sarki olan Beni Sana Hapsettin oldu.
Simdilerde ise, sözü ve müzigi kendisine ait olan "VAKTIN DOLDU" isimli single çalismasiyla, Süleyman yeniden karsinizda!

Süleyman, "VAKTIN DOLDU" isimli single'inda da Türkiye'nin önde gelen isimleriyle çalisti. Sarkinin düzenlemesi Erhan BAYRAK'a ait olup, mix'i Özer YENER, mastering'i ise Baris BÜYÜK tarafindan yapildi. Sarkinin klibi basarili Yönetmen "Sedat DOGAN" tarafindan çekildi, büyük emek harcanarak çekilen ve çok dikkat çekecek olan klip çok yakinda ekranlarda olacak!

Albüm, "Bülent SEYHAN" yapimciliginda "Seyhan Müzik" etiketiyle dijital platformda satisa sunuldu.

Etiketler: süleyman vaktin doldu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/24/2010 4:51:14 AM 616