GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Soner Sarıkabadayı : Tuzlu Su

2009 yılında "Buz" isimli single çalışmasını Türkiye'de ilk defa 1 TL'ye yayınlayarak 28 hafta satış listelerinin 1 numarasında kalmayı başaran Soner Sarıkabadayı, bir ilke daha imza atıyor. Yeni single çalışması "Tuzlu Su", İtiraz CD'si ile birlikte, 2 CD halinde, 6 TL'ye piyasaya sürülecek. Sanatçı, bu stratejiyle korsana karşı ikinci ve en ağır darbeyi vuracağını belirtiyor.
Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Tuzlu Su", 2 versiyondan oluşuyor. Sarıkabadayı'nın 5 sene önce yazmış olduğu ve şimdiye kadar çıkmış en hareketli şarkısı olarak nitelendirdiği Tuzlu Su'nun hızlı versiyonunun düzenlemesi, son yılların en başarılı aranjörlerinden Mert Ali İçelli'ye, slow versiyonu Tuzlu Su Chill'in düzenlemesi ise ülkemizde kapalı gişe oynayan birçok filmin müziklerinin yaratıcısı Yıldıray Gürgen'e ait.

Fotoğrafları Marcos Dag tarafından çekilen ve grafik tasarımı Dursun Şahin tarafından yapılan Tuzlu Su, PDND MÜZİK etiketiyle, Haziran'da tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda müzikseverlerle buluşuyor.

Etiketler: soner sarıkabadayı tuzlu su, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 27.6.2011 13:57:55 729