GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sinan Özen'den yeni albüm : Usta

Sinan Özen'den yeni albüm Usta
Sinan Özen'in, yirmi ikinci sanat yılında müzikseverlerle paylaştığı, kariyerinin 16. albümü olan "USTA" müzik marketlerdeki yerini aldı. Unutulmaz şarkılarıyla yaşamlarımıza ve anılarımıza sinmiş "USTA" sanatçı Sinan Özen, yeni albümü ile müzikseverlerin kalbinde bir kez daha taht kurmaya hazırlanıyor.
Yepyeni bir Sinan Özen albümü olan "USTA"da söz ve müziği sanatçıya ait olan "Pişman Değilim" isimli şarkısına yaptığı bestenin yanı sıra; Aslı Güngör'ün bir, Murat Güneş'in iki, Güven Baran'ın üç söz ve bestesi, genç besteci Suat Ersoy'un bir bestesi ve Suat & Uğur Ersoy'un bir sözü yer almaktadır. Söz ve müziği Aslı Güngör'e ait olan "Ben Seni Sevdim" isimli şarkıda dinleyenleri güzel bir sürpriz bekliyor.

Albümde yer alan birbirinden güzel sekiz kaydın düzenlemeleri Erhan Bayrak, Emre Bayar ve Özgür Yedievli'ye ait. Albümün çıkış şarkısı olan, "Teessüf Ederim"in sözleri Murat Güneş'e; düzenlemesi Erhan Bayrak'a ait. "USTA" Çınar Müzik dağıtımıyla, müzik marketlerde ki yerini aldı.

sinan, özenden, yeni, albüm, usta DİNLE

Etiketler: sinan, özenden, yeni, albüm, usta, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 4.8.2011 01:03:09 906