GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sinan Akçil'in yeni albümü: Karnaval

Sinan Akçil'in yeni solo albümü "KARNAVAL" Poll Production, Polat Yagci prodüktörlügünde 19 Nisan'da müzik marketlerde yerini aliyor. Türkiye ve Balkan ülkelerinde piyasaya çikacak albüm, 8 sarki ve 6 remix'ten olusuyor. Albümdeki tüm sarkilarin sözleri Sinan Akçil'a ait olup 6 sarkinin müzigi kendi imzasini tasiyor. "Terk Ediyorum (Küfür)" isimli sarkinin müzigi Sinan Akçil - Volga Tamöz'e, "Fark Atiyor" adli parçanin müzigi ise Sinan Akçil - Tamim Gallal'a ait.
Dinamik sarkilari ve çikis parçasi "Fark Atiyor"la yaza damgasini vurmaya hazirlanan Akçil, "Karnaval" albümü için Türkiye'nin en iyi 6 dj'ini bir araya getirdi. Albümdeki 6 remix, Suat Atesdagli, Kaan Gökman, Burak Yeter, Cihat Ugurel, Yalçin Asan ve Mustafa Yildirim imzasini tasiyor. Albümün aranjörlügünü Volga Tamöz yapti.

Karnaval albümünün fotograflari için çok konusulacak "Lord Imaji" ile Selim Akar'in marka ve fikir danismanliginda ünlü fotografçi Deniz Özgün'ün objektifine poz verdi.

Fark Atiyor
Söz: Sinan Akçil Müzik: Sinan Akçil & Tamim Gallal
Hoppala
Söz & Müzik: Sinan Akçil
Terk Ediyorum (Küfür)
Söz: Sinan Akçil Müzik: Sinan Akçil & Volga Tamöz
Öylesine
Söz & Müzik: Sinan Akçil
Bize Her Yer Cennet Söz & Müzik: Sinan Akçil
Aliskanlik Söz & Müzik: Sinan Akçil
Sonuna Kadar
Söz & Müzik: Sinan Akçil
Seven Biri
Söz & Müzik: Sinan Akçil
Fark Atiyor
(Cihat Ugurel Remix)
Terkediyorum
(Kaan Gökman Remix)
Öylesine
(Mustafa Yildirim Remix)
Fark Atiyor
(Yalçin Asan Remix)
Terkediyorum
(Suat Atesdagli Remix)
Fark Atiyor
(Burak Yeter Remix)

Etiketler: sinan akçilin yeni albümü karnaval, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/20/2012 3:09:14 PM 487