GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sila'nin beklenen klibi : Kenar Süsü

Ilk solo albümünün çikis sarkisi "...dan sonra" ile Youtube'da yayinlanmaya basladigi dönemde, dünya çapinda en çok izlenen 12. video klip olma basarisini gösteren ve haftalarca müzik listelerinde bir numarada kalan Sila'nin, beklenen ikinci video klibi tamamlandi..
Albümdeki akustik parçalarin en iyi örneklerinden biri olan "Kenar Süsü"ne çekilen video klipte genç sanatçi Sila basarili yönetmen Murad Küçük ile ikinci kez çalisti.
Görüntü yönetmenligini Tolga Kutlar'in üstlendigi 16 mm. film formatinda çekilen video klip için çesitli grafik animasyonlar kullanildi.
 
Ilk video klibinde "kendine güvenen böyle gelsin" diyerek sarkinin yapisi geregi sert bir mizaç sergileyen Sila, ikinci klibinde tek basina kamera karsisina geçerek sadeligi ve uçusan tül elbisesi ile bir melegi andiriyor. Genç sanatçinin klip çekiminde kullandigi kiyafet bir gelinlik tasarimcisi tarafindan özel olarak hazirlandi. Sözü ve müzigi Sila'ya düzenlemesi Nedim Ruacan'a ait olan "Kenar Süsü"nün çekimlerinde kostüm içine özel bir yelek giyen sanatçi, bu yelege monte edilen çesitli teknik araçlarin yardimi ile yukariya kaldirilip, 12 saat süren çekim boyunca havada asili kaldi.
 
Geçtigimiz günlerde "En Iyi Çikis Yapan Sanatçi" ödülü ile de basarisini perçinleyen Sila'yi, "Kenar Süsü"nün video klibinde hayranlikla izleyeceksiniz!...

Etiketler: silanin beklenen klibi kenar süsü, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/15/2008 3:43:56 AM 937