GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sıla'dan yeni klip : Oluruna Bırak

"Konuşamadığımız Şeyler Var" albümünün çıkış şarkısı "Acısa da Öldürmez"e çektiği klip ile müzik severlerden tam not alan ve albüm çıkışıyla birlikte radyoların ve dijital alanlardaki listelerin zirvesine yerleşen Sıla kendi klibine rakip klip çekti.
Nielsen Music'in hazırladığı müzik kanalları ve radyoların en çok yayınladıkları şarkılar listesinin yayınlandığı raporda 9 haftadır zirveyi kimseye bırakmayan Sıla albümünün ikinci video klibini Oluruna Bırak şarkısına çekti.

Söz Sıla, Müzik Sıla - Efe Bahadır imzalı "Oluruna Bırak" şarkısının Kemal Doğulu yönetmenliğinde Newyork'ta çekilen klibi oldukça sade ve şarkının ruhuna uygun görüntülerden oluşuyor. Hayranlarından gelen istekler ve yapılan anketler sonrasında "Oluruna Bırak" şarkısını kliplendirmeye karar veren Sıla "bizim için çok zor bir seçim oldu albümdeki bütün şarkılar sevilince klip çekmekte bir o kadar zorlaşıyor, karar vermekte zorlanıyorsunuz. Biz de ilk günden beri yanımda olan ve zaman zaman bana benden daha çok inanan fan clubımla bir anket yaptık ve en çok "Oluruna Bırak" şarkısının kliplendirilmesi istediler. Onların istekleri doğrultusunda da klibi çektik elimizden geldiğince bütün şarkılarımıza klip çekmeyi istiyoruz bu albüm diğerlerindende bol klipli bir albüm olacak." dedi. 

Etiketler: sıladan yeni klip oluruna bırak, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 27.02.2011 07:18:38 649