GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sibel Tüzün'den yepyeni bir albüm : Aç Telefonu

2006 yilinda ülkemizi Eurovision sarki yarismasinda temsil ettikten sonra ortaliktan uzun bir süre kaybolan Sibel Tüzün bomba gibi bir dönüs yapma hazirliginda. Eylül ayinda yayinlayacagi albümün hazirliklarina devam eden Sibel Tüzün 2008 yazini bosta geçirmiyor ve "Aç Telefonu" ile "Yaz Aski" adli iki single sarkisini müzikseverle paylasiyor.

"Aç telefonu" adli sarkinin bestesi bugüne kadar Enrique Iglaseas - Phil Collins gibi isimlerle çalisan Marcus Brosch'a ait. Türkçe sözlerinin Zeynep Talu'nun yazdigi bu sarkinin yani sira Sibel Tüzün "Yaz Aski" adli Ersay Üner sarkisini da müzikseverin begenisine sunuyor.

Sibel Tüzün albümü hakkinda "Biz çok yogun bir tempoda yeni albümümüzün çalismalarina devam ediyoruz ama bu arada bir sürpriz yapip albümde yer alan 2 sarkimizi albüm öncesinde yaz boyunca bol bol dans etsinler diye dinleyicilerle paylasmak istedim" açiklamasinda bulundu.

Etiketler: sibel tüzünden yepyeni bir albüm aç telefonu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 7/11/2008 5:12:04 AM 693