GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sibel Tüzün'den yepyeni bir albüm : Aç Telefonu

Sibel Tüzün'den yepyeni bir albüm Aç Telefonu
2006 yılında ülkemizi Eurovision şarkı yarışmasında temsil ettikten sonra ortalıktan uzun bir süre kaybolan Sibel Tüzün bomba gibi bir dönüş yapma hazırlığında. Eylül ayında yayınlayacağı albümün hazırlıklarına devam eden Sibel Tüzün 2008 yazını boşta geçirmiyor ve "Aç Telefonu" ile "Yaz Aşkı" adlı iki single şarkısını müzikseverle paylaşıyor.

"Aç telefonu" adlı şarkının bestesi bugüne kadar Enrique Iglaseas - Phil Collins gibi isimlerle çalışan Marcus Brosch'a ait. Türkçe sözlerinin Zeynep Talu'nun yazdığı bu şarkının yanı sıra Sibel Tüzün "Yaz Aşkı" adlı Ersay Üner şarkısını da müzikseverin beğenisine sunuyor.

Sibel Tüzün albümü hakkında "Biz çok yoğun bir tempoda yeni albümümüzün çalışmalarına devam ediyoruz ama bu arada bir sürpriz yapıp albümde yer alan 2 şarkımızı albüm öncesinde yaz boyunca bol bol dans etsinler diye dinleyicilerle paylaşmak istedim" açıklamasında bulundu.

sibel, tüzünden, yepyeni, bir, albüm, aç, telefonu DİNLE

Etiketler: sibel, tüzünden, yepyeni, bir, albüm, aç, telefonu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 11.7.2008 05:12:04 1004