GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sibel Tüzün'den yeni klip : Maalesef

Sibel Tüzün'den yeni klip Maalesef
Sibel Tüzün, "SATEN" isimli son albümünün üçüncü klibiyle yeniden karşınızda. Albümün tek slow şarkısı olan "MAALESEF" radyo programcılarının isteği ve "SIBELLE FAN CLUB" üyelerinin anket oylamaları sonucunda sonunda kliplendi.
Sanatçının resmi internet sitesi www.sibeltuzun.com, facebook ve twitter gibi paylaşım sitelerinde yapılan oylamalarda en çok oy alan "Maalesef"in klip çekimleri Playback Müzik Stüdyoları'nda gerçekleştirildi.

Prodüksiyonu "İki Adam Bir Madam Production" tarafından gerçekleştirilen klibin görüntü yönetmenliğini farklı çalışmalarıyla dikkat çeken Cenk Baysan üstlendi. Post Production ve kurgusu ise Muharrem Dokur / Contact Production tarafından gerçekleştirildi.

TÜRKİYE'DE İLK DEFA!

"MAALESEF" Sibel Tüzün'ün önceki klibi "SANA ANLATMAM LAZIM"da olduğu gibi teknik olarak da yeniliklere imza atan bir çalışma. Türkiye'de, bir klip çalışmasında ilk defa kullanılan Digital Gobo, dünyada en ileri görüntü teknolojileri arasında yer alan Digital Projection ve Dual Vision perde, video server ve media server destekli görsel efektler kullanılarak çekildi. Sahne Tasarımı ve tüm projeksiyon çalışmaları Spectrum/ Berkant Kuru tarafından tasarlanıp, uygulandı. Ses tasarımını Flat Production Services/ Ender Balcı'nın gerçekleştirdiği klipte ses ve ışık sistemleri Playback Müzik tarafından kuruldu. Her iki klip çalışmasında yaklaşık 70 kişilik bir ekip görev aldı.

Çekimleri Şubat ayında gerçekleştirilen "MAALESEF" klibi Sibel Tüzün ve orkestrasının sahne performansını içeriyor... Bugüne dek etkileyici sahne şovlarını ve performansını sahnelerde izleyicileriyle paylaşan Sibel Tüzün, "SATEN" albümünün tek slow şarkısı MAALESEF'le sizleri yüreğinizin ve ruhunuzun özgür, uçsuz bucaksız köşelerine götürecek. Ünlü aranjör Tansel Doğanay'ın da akordeonuyla eşlik ettiği "MAALESEF"te SİBEL TÜZÜN'ün kullandığı muhteşem kostüm GİZİA imzası taşıyor.

Dünyanın önde gelen enstrüman firmalarından YAMAHA'nın da desteğiyle gerçekleştirilen MAALESEF'in sözleri Zeynep Talu, müziği Burak Erkul, düzenlemesi ise Tansel Doğanay'a ait.

sibel, tüzünden, yeni, klip, maalesef DİNLE

Etiketler: sibel, tüzünden, yeni, klip, maalesef, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 17.10.2011 11:17:27 874