GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sezen Aksu : MTV doğru karar verdi

Sezen Aksu MTV doğru karar verdi
Sezen Aksu, MTV Türkiye'nin kuruluşundan itibaren şarkılarına yasak konmasını haklı bulduğunu söyledi. MTV Türkiye'nin kuruluşundan itibaren "30 yaşın altına hitap etmiyor" diyerek şarkılarına yasak konan Sezen Aksu, MTV Türkiye'yi haklı bulduğunu söyledi..

MTV Türkiye'nin "30 yaş altına hitap etmiyorlar" diyerek Ajda Pekkan'la birlikte yasak koyduğu Sezen Aksu, konuyla ilgili ilk kez konuştu ve şunları söyledi: "Ben şarkılarımı yaparken bir hedef kitlesi belirlemiyorum. Şarkı benden çıktıktan sonra kime dokunuyorsa ona aittir. Benim için şarkının çıkış anında yaş ya da tarz sınırlandırması söz konusu değil. Ama her kanal, her kurum tabii ki kendi hedef kitlesini belirleyecektir. Ben bunu son derece doğal karşılıyorum. Örnek verecek olursak doğrudan Madonna'ya tekabül eden bir tarzım olsaydı, sanırım yurtdışındaki MTV'nin yaptığı gibi istisna olarak repertuvarlarına dahil ederlerdi. Burada gereksiz bir hassasiyete gerek yok, bence doğru bir karar" dedi.

Sezen Aksu, bugüne kadar imza attığı şarkıların sayısı hakkında çıkan tartışmalarla ilgili olarak da "Çoğun 850 beste filan diyor ama bu sayı 400 civarındadır. Ama bu da az bir rakam değil. Bu tamamıyla insanın 'diyecek sözü' olmasıyla ilgili bir durum" dedi.


sezen, aksu, mtv, doğru, karar, verdi DİNLE

Etiketler: sezen, aksu, mtv, doğru, karar, verdi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 1.6.2007 20:51:50 965