GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sevgilim var diye hayran kaybetmem kazanırım.

Sevgilim var diye hayran kaybetmem kazanırım.
Romantik şarkılarıyla sevilen genç popçu Gökhan Türkmen, Pal Fm'de ünlü radyocu Yasemin Şefik'in konuğu oldu. Kahkaha dolu programda; Gökhan Türkmen, yeni albüm hazırlıklarını ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.
"Slow şarkılarım ağırlıkta olduğu için sahnemi izlemeye gelenler çok şaşırıyor. Enerjik biriyim. Yaşımın verdiği yerinde duramama hali de var. Belki ileride bende Bülent Ortaç gibi sahnede oturup gitarımla şarkı söyleyebilirim ama şu an hareketliyim."

Sevgilin var mı sorusuna karşılık Yasemin Şefik'e verdiği cevap da bir hayli şaşırtıcı; "Evet sevgilim var. Çok da iyi gidiyor. Bana göre bir şarkıcının ya da oyuncunun sevgilisini saklaması çok saçma. Eskiden yapımcılar prodüktörler menajerler bu şekilde baskı yapıyordu. Olmamalı hayran kaybedilir denirdi. Ancak ilişkinizin olması hayranlarınızı daha da bağlıyor. Daha çok saygı duyuyor. Her gece başkasıyla görüntülenmek asıl hayran kaybettiren bu" dedi.

ALDATILMIŞ OLABİLİRİM!

Duygusal şarkılarıyla radyolarda en çok çalan isimler yer arasında bulunan Gökhan Türkmen, "Hiç Aldatıldın mı" sorusuna ise yine enteresan bir cevap verdi; "Aldatılmış olabilirim. Hiç böyle bir şey duymadım. Ama hayatımdaki insanın başka birini özlemesi, onunla ben bilmeden fikir dahi olsa paylaşması bu da aldatmaya girer. Bu yüzden aldatılmış olabilirim." dedi.

sevgilim, var, diye, hayran, kaybetmem, kazanırım. DİNLE

Etiketler: sevgilim, var, diye, hayran, kaybetmem, kazanırım., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.12.2012 02:56:33 1187