GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sertab'la Madonna aynı kampanyada !

Sertab'la Madonna aynı kampanyada !
Sertab Erener, Elidor'un dünya çapında "Hayat Beklemez" felsefesiyle başlattığı reklam kampanyasında; Marilyn Monroe, Madonna ve Shakira gibi üç ikon yıldızla birlikte yer aldı. Reklam kampanyası için Erener'in saçlarına, İngiliz saç stilisti Andew Barton tarafından yeniden şekil verildi. Barton, Erener'in bazı sanatçılar gibi kaprisli olmadığını, saçını "mor ve asker gibi kısa" olmaması şartıyla kendisine bıraktığını dile getirdi.

Toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, yeni saç modelini ve rengini çok beğendiğini söyledi. Demir Demirkan ile evlenip evlenmeyecekleri sorularına ise şu yanıtı verdi: "Bu soruyu 11 yıldır duyuyorum. Biz evlenmeyeceğiz. Sormayın artık. Çocuk da doğurmayacağım. Ben belki kendimi müzikten bir süre sonra başka tarafa çekeceğim, doğaya adamak gibi şeyler düşünüyorum."

Kampanyada Sertab Erener'in yer almasına, 20-30 yaşlarındaki gençler arasında yapılan bir anketle karar verildi. Erener toplantıda, Sezen Aksu'nun bestelediği "Hayat Beklemez" temalı şarkıyı da seslendirdi.

sertabla, madonna, aynı, kampanyada DİNLE

Etiketler: sertabla, madonna, aynı, kampanyada, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.5.2008 04:34:32 1046