GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sertab'in yeni klibi : Hayat Beklemez

Sertab Erener, Sezen Aksu bestesi "Hayat Beklemez" sarkisina klip çekti. Bahçesehir Mamaza Cafe'deki klip çekimi keyifli anlara sahne oldu. Klibin yönetmenligini ise Murad Küçük üstlendi. Erener klibi hakkinda bilgi verirken, "15 yildir klip çekiyorum, ilk kez klip hakkinda fazla bir sey bilmeden sete geldim.

Hayat Beklemez sarkisinda özel insanlarin yasamlarinda bir yere kaçma ihtiyaci duydugunu ve hapsoldugu dünyadan kaçma ihtiyacini resmediyoruz. Klipte herkes bir yerden kaçiyor, ben de konserden tüyüyorum ve birbirimizden habersiz bu insanlarla parkta bulusuyoruz" diye konustu.

Bu kadar huzur dolu olmasini Istanbul'dan uzak yasamasina baglayan Erener, "Ben Sertab Erener'i disaridan seyretmeyi ve kendi hayatimda oyuncu olmayi tercih ediyorum. Kaçmalarim genelde içsel yolculuk seklinde oluyor. Meditason yapiyorum veya hiçbir sey yapmiyorum. Hiçbir sey yapmamayi denemek de zor oluyor. Insanin arada sirada yalniz kalmasi gerekiyor" dedi.

Etiketler: sertabin yeni klibi hayat beklemez, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 7/11/2008 5:07:55 AM 807