GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Serkan Özcan'dan Güller

Serkan Özcan'dan Güller
Evvel Zaman İçinde adlı şarkısına çekilen ilk klipten sonra, müzik sektöründeki sıkıntıların kendisini de etkilemesi yüzünden promosyon dönemine uzun bir süre ara veren Serkan Özcan, ikinci klip çalışması "Güller" ile doğru zamanda müzik camiasıyla ve sevenleri ile yeniden buluşuyor.
Yıllardır birçok mekan ve festivalde sahne alan Serkan Özcan'ın, rock müzik tarzında hazırladığı ve kendi şarkılarından oluşan ilk albümünün tüm düzenlemeleri Çağrı Kodamanoğlu'na ait. Albümün masteringi ise ingiltere'deki Metropolis stüdyolarında yapıldı.

Volkan Öktem (davul), Murat Ejder (bas), Gültekin Kaçar (gitar) ve Selçuk Suna (nefesli) gibi önemli müzisıenlerin çaldığı albümün ikinci video klibi, Serkan Özcan'ın bir hayranı tarafından hazırlanan görüntülerle youtube'da 20.000'den fazla tıklanan "Güller" şarkısına çekildi.

Yönetmenliğini Deniz Tokcan ve Onur Koçal'ın yaptığı klibin görüntü yönetmenliğini ise Yalçın Avcı üstlendi. 30 saat süren ve Red One kamera ile yapılan çekim, Moda'da terk edilmiş bir binada gerçekleşti. Serkan Özcan'ın "Güller" isimli duygusal şarkısı yakında tüm müzik kanallarında yerini alacak. 

serkan, özcandan, güller DİNLE

Etiketler: serkan, özcandan, güller, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.2.2011 07:17:41 897