GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Serdar yada Sezen Şarkısı Yetmiyor !

Serdar yada Sezen Şarkısı Yetmiyor !
"Tutsak" adlı albümünün ilk klibini "MELEK" adlı şarkıya çeken Yakup EKİN önümüzdeki günlerde albüme ismini veren "Tutsak" adlı şarkısına klip çekmeye karar verdi. Yeni klipinin hazırlıklarına başlayan Yakup Ekin iyi şarkıcı olmanın yolunun Serdar Ortaç yada Sezen Aksu şarkısı yorumlamaktan geçmediğini iddia etti.
Ajdar'ın dahi bu yıl albüm yapan çoğu yorumcudan daha iyi olduğunu söyleyen Yakup Ekin "Bu yıl aklınıza bile gelmeyecek isimler albüm çıkardı evet müzik sektörü kötü durumda ama kimse albüm yapmaktan geri kalmıyor,daha önemlisi yapılan albümlerin çoğunda Sezen AKSU ve Serdar ORTAÇ imzası olması.Bu yaz pek çok ismin hatta yeni isimlerin müzik dünyasına katıldığını görüyoruz ve çok kolay tüketiyoruz ancak nedense üretemiyoruz iyi ki Serdar ORTAÇ ve Sezen AKSU var evet herkes şarkı yazamaz ama Serdar ORTAÇ yada Sezen AKSU şarkısı okuyarak yani şarkı söyleyerek sanatçı olunmuyor diyen sanatçı Ajdar bile bi çoğundan daha sanatçı" yorumu yaptı.

serdar, yada, sezen, şarkısı, yetmiyor DİNLE

Etiketler: serdar, yada, sezen, şarkısı, yetmiyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.7.2009 03:28:14 1168