GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Seda Sayan İftira'ya klip çekti !

Seda Sayan İftira'ya klip çekti !
Seda Sayan yaz öncesi çıkardığı tek şarkılık single albümü "İftira"ya Hüseyin Karadayı ile klip çekti. Şehrazat'ın muhteşem şarkısını ünlü DJ Hüseyin Karadayı'nın yaptığı düzenlemeyle seslendirerek yeniden seslendiren Seda Sayan, İftira ile yaza iddialı bir giriş yaptı.
Prodüktörlüğünü Özgür Aras'ın üstlendiği, Süper Fm'in katkılarıyla çıkan İftira için Hüseyin Karadayı ile İstanbul'un en büyük diskosu Airport da yönetmen Eyüp Dirlik'in kamerasının karşısına geçen Seda Sayan, Nur Yerlitaş imzalı mini elbisesiyle kulaklara olduğu kadar gözede hitap edecek.

Türk pop müziği konusunda en yetkin isimlerden biri olarak kabul edilen müzik eleştirmeni Naim Dilmener radyolarda da en sevilen şarkılar arasına giren İftira'ya tam not vererek şunları söyledi. "Seda Sayan, Hüseyin Karadayı ortaklığında çıkan İftira'ya bayıldım. Yıllar önce Zerrin Özer'in söylediği ve Şehrazat'ın en iyi şarkılarından biri kabul edilen İftira, Hüseyin Karadayı ve Seda Sayan önderliğinde tepeden tırnağa değiştirilmiş ve bu hali daha iyi olmuş. Cover böyle yapılmalı Nilüfer'in Dönsen Bile'sini de zıpkın gibi bir pop şarkısına dönüştürebilmiş Seda Sayan, İftira ile birlikte popun kraliçeliğine de talip. Bu yazın en büyük hit adayı bu, İftira" dedi.

seda, sayan, İftiraya, klip, çekti DİNLE

Etiketler: seda, sayan, İftiraya, klip, çekti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 21.5.2011 15:21:47 862