GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Seda Önder: Sahaser

Seda Önder, maxi single çalismasi "Saheser" ile müzik dünyasina iddiali bir sekilde merhaba diyor. "Saheser" Kaya Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldi. Erdem Kinay, Deniz Erten, Berkay Sahin ve Fikret Dedeoglu gibi Türkiye'nin önde gelen isimleriyle çalisan Seda Önder, uzun bir çalismanin ardindan "Saheser"i tamamladi.
Maxi single'in çikis sarkisi olan Saheser'in sözleri Deniz Erten'e, beste ve aranjesi ise Erdem Kinay'a ait. Bir dans sarkisi olan Saheser'in akustik versiyonu da yer aliyor. "Saheser" disinda "Kalp Vedasi" adli duygusal sarkinin da sözleri Deniz Erten'e ve bestesi Erdem Kinay'a ait. "Günaydin" adli sarkinin söz ve bestesi ise Berkay Sahin'e ait. Çalismanin bir diger duygusal sarkisi olan "Bekliyorum" ise Fikret Dedeoglu'na ait.

Ilk klip Tülay Ibak yönetmenliginde, "Saheser" adli sarkiya çekildi. 20 saat süren çekimin ardindan, ortaya çikan iddiali klip önümüzdeki günlerde müzik kanallarindaki yerini alacak ve müzik dünyasi yepyeni bir isimle tanisacak. Sarkilariyla oldugu kadar sesi ve güzelligiyle de oldukça konusulacak olan Seda Önder, "Saheser" ile oldukça iddiali...

Saheser
Söz: Deniz Erten Müzik: Erdem Kinay
Kalp Vedasi
Söz: Deniz Erten Müzik: Erdem Kinay
Günaydin
Söz: Berkay Sahin & Gökhan Yarken Müzik: Berkay Sahin
Bekliyorum
Söz & Müzik: Fikret Dedeoglu
Saheser Akustik Vers.
Söz: Deniz Erten Müzik: Erdem Kinay

Etiketler: seda önder sahaser, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/20/2012 3:04:50 PM 534