GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sattas: Bir Ben Miyim

Türkiye'nin ilk "Reggea" grubu olan Sattas, 4 yıl aradan sonra Sony Music Türkiye imzası taşıyan "Bir Ben Miyim" isimli single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.
2004 yılından günümüze hem yurtdışında, hem Türkiye'de sayısız konser ve festivallerde yer alan Sattas, 4 yıl aradan sonra merakla beklenen yeni single çalışması "Bir Ben Miyim"i dinleyiciyle buluşturuyor...

Single çalışmaya adını veren "Bir Ben Miyim"in sözleri Sattas grubunun solisti Orçun Sünear'a, düzenlemesi ise Sattas'a ait. Kendi besteleri olan "Bir Ben Miyim"in yanı sıra diğer şarkı, ünlü Türk rock grubu Duman'ın hit şarkılarından biri olan "Aman Aman"ın coverlanmış hali. Sattas, bu single çalışmasıyla müzikseverlerin heyecanlı bekleyişine son veriyor.

"Duman - Aman Aman" bir de reggae dinleyin!

"Bir Ben Miyim" isimli single çalışmasının merakla beklenen video klibi Duman grubundan bildiğimiz "Aman Aman" şarkısına çekildi. Çekimleri bir gün süren klibin yönetmen koltuğunda Umut Kebabcı oturdu. Zuhal Müzik Uniq Stüdyosu'nda ve Zuhal Müzik Mağazası'nda çekilen klipte, cast olarak grup üyelerine kendi çocukları eşlik etti.

Sattas, merakla beklenen klibi "Aman Aman" ile SATTASVEVO YouTube kanalında, 17 Mart'ta ise "Bir Ben Miyim" isimli single çalışması ile tüm müzik marketlerde sizlerle!

Sattas - Aman Aman Video Klip

Etiketler: sattas bir ben miyim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/27/2017 11:37:52 PM 344