GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Samy Ertan Nihayet ile müzik marketlerde.

Renkli sahnesi ve güçlü performansi ile dikkatleri çeken SAMY ERTAN, "NIHAYET" isimli ilk maxi single çalismasi ile müzik dünyasina merhaba diyor. Müzik dünyasinin önemli isimlerinin yorum ve eserleriyle yer aldigi albümün hareketli çikis sarkisi "Ask Bahçem"de, SAMY ERTAN'a ünlü sanatçi Elif Karli eslik ediyor.
Söz - müzigi Yildiz Tilbe'ye ait olan "Çok Zor" isimli sarki ise SAMY ERTAN'in yorumuyla yeniden hayat buluyor.

Genç yasina ragmen uzun bir müzik geçmisine sahip olan SAMY ERTAN, 9 yildir profesyonel olarak sürdürdügü sahne hayatini ilk maxi single çalismasi ile taçlandiriyor. Önemli müzisyenlerin eslik ettigi "NIHAYET" isimli Maxi Single'da, SAMY ERTAN'in kendi bestelerinin de yer aldigi 3 sarki bulunuyor.

Bu yazin sevilen sarkilari arasina girmeye aday olan, albümün çikis sarkisi "Ask Bahçem"de, SAMY ERTAN'a güçlü yorumuyla Elif Karli eslik ediyor. Daha önce Yildiz Tilbe tarafindan seslendirilen, söz ve müzigi ünlü sarkicinin kendisine ait olan "Çok Zor" isimli sarki ise Yildiz Tilbe'den sonra ilk kez SAMY ERTAN yorumuyla dinleyiciler ile bulusuyor. Albümde ayrica sözleri Sezgin Isik'a, bestesi ise yine SAMY ERTAN'a ait "Gücüm Kalmadi" isimli iddiali bir slow sarki yer aliyor.

Etiketler: samy ertan nihayet ile müzik marketlerde., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/20/2012 3:05:37 PM 782