GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Saklı Hit Şarkılar

Saklı Hit Şarkılar
Müzik piyasasında adından sıkça bahsettiren isimlerin en sevilen albümlerinden ön plana çıkmamış tam 17 saklı HIT şarkı, özel bir derlemede müzik severlerle buluşuyor. Albümde, radyo ve televizyonlarda çok karşımıza çıkmayan fakat dinleyicinin kendine sakladığı, konserlerde hep bir ağızdan söylenen, müziği ve sözleriyle kalplerde farklı bir yer edinerek hafızalara kazınan şarkılar, özenle bir araya getirildi.
Birbirinden farklı türleri aynı duyguda buluşturan bu albümde; rock müziğin dev isimleri Duman, Emre Aydın, Aylin Aslım, Ogün Sanlısoy, Feridun Düzağaç, Özlem Tekin ve maNga vurucu şarkılarıyla ses getirirken, pop müziğin zirvesinde yer alan Sıla, Göksel, Nil Karaibrahimgil, Gülşen, Aslı Güngör ve Toygar Işıklı, Saklı HIT Şarkıları ile albüme renk katıyor.

Beraberinde belli bir zümrenin kalbinde taht kurmuş Erdem Ergün, Barbaros ve özel bir proje olan Mirkelam & Kargo, uzun yıllar dinlenecek çok özel şarkılarıyla albümdeki yerlerini alıyor.

Türkiye'nin köklü DJ ve prodüktörleri DJ U.F.U.K ve Ateş Tezer'in önderliğinde kurulan efsane Gazla ekibi ise kısa bir süre önce klibiyle de karşımıza çıkan ve Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetini konuşturduğu yepyeni çalışması "Çıkalım mı" ile albümü sonlandırıyor.

Bugüne dek hiç bir toplama albümde yer almayan şarkıların yer aldığı "Saklı HIT Şarkılar" Sony Music ve Kral Pop işbirliği ile; müzik marketlerde.

saklı, hit, şarkılar DİNLE

Etiketler: saklı, hit, şarkılar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 10.12.2011 15:33:04 728