GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sagopa, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti !

Sagopa, Ceza ve Ayben'i savcılığa şikayet etti !
GORA filmine hazırladığı müziklerle tanınan rap'çi Sagopa Kajmer, şarkılarında ve konserlerinde kendisine ve eşine küfürler eden rap'çi Ceza ve kardeşi Ayben'i savcılığa şikayet etti. Kuvvetmira'nın kurucusu Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz), yedi yıl önce tanışıp iyi arkadaş olduğu, elektrik işçisiyken kendini rap'in içinde bulan Ceza (Bilgün Özçalkan) ve onun rap'çi kardeşi Ayben Özçalkan hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Takma adını, Mısır piramitlerinin içindeki hava sirkülasyonunu araştıran bir bilginden alan Sagopa Kajmer, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na verdiği dilekçede, Ceza ve Ayben'in, küfürlü müzikler yaparak kendisi ve eşi Kolera'yla (Esen Özyavuz) uğraştıklarını belirtti. Bir dönem Ceza'nın Med Cezir ve Rap Star albümlerinin müziklerini yaptığını söyleyen Sagopa Kajmer, ikilinin takma ismiyle "Salako" diye dalga geçtiklerini belirtti.

Sagapo Kajmer, Ceza ve Ayben'in, görüntülerini 11 Şubat'ta internet sitesi YouTube'a verdikleri bir konserlerinde "salako Kajmer. Seni s..... etmeye geliyorum oğlum. P..t, şerefsiz, g.... v.s." ifadesini kullandıklarını, bu kadar küfür ve hakaretin bir karşılığının olması gerektiğini dilekçesinde vurguladı. 2003'teki bir İsveç konserinde Ceza'yla aralarının açıldığını söyleyen Kajmer, "Dönüşte, o zamanki kız arkadaşım, şu anki eşime, çok ağır küfürler ettiler. Olay artık namus davasına dönüşmüştür. Şikayetçiyim. Uzlaşmayı isterlerse kabul etmiyorum. Ayben de rapçi ve eşimi gözden düşürüp, tek kalmak istemektedir" iddiasında bulundu.

sagopa,, ceza, ve, aybeni, savcılığa, şikayet, etti DİNLE

Etiketler: sagopa,, ceza, ve, aybeni, savcılığa, şikayet, etti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 16.6.2007 04:00:45 1645