GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sadık Karan'dan yeni klip: Toz Duman

Sadık Karan'dan yeni klip Toz Duman
Sadık Karan'ın dördüncü albümü "YENİ"nin ikinci klibi "TOZ DUMAN" isimli şarkıya çekildi. Sözü ve müziği Sadık Karan'a, düzenlemesi Mert Ali İçelli'ye ait olan TOZ DUMAN isimli şarkının klip yönetmenliğini başarılı yönetmen Levent Öztürk yaptı.
Klip, Mark III kamerayla, Türkiye'de ilk defa RAW formatında, 30 kişilik bir ekiple sanatçının doğduğu yer olan İzmir'in Ödemiş ilçesinde çekildi. Çekimler 3 gün sürdü. Birbiriyle küs iki sevgilinin arkadaşları tarafından sürpriz bir yemekle barıştırılmaya çalışılmasının esprili bir dille anlatıldığı klipte, sanatçının ailesi ve çocukluk arkadaşları rol aldı. Sıcak, alaturka tınıları barındıran bir şarkı olan TOZ DUMAN'ın ikinci klip şarkısı olarak seçilmesinde dinleyiciden ve radyolardan gelen isteğin belirleyici olduğunu söyleyen sanatçı, ailesinin klipte oynaması dolayısıyla bu klibin kendisi için ayrı bir önem taşıdığını belirtti. Geçtiğimiz günlerde dördüncü albüm YENİ'nin çıkış şarkısı "KALK GİDELİM"in hareketli versiyonu "KALK GİDELİM YAZ"ı müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı albümde yer alan diğer şarkılara da klip çekmeye devam edeceğini belirtti.

sadık, karandan, yeni, klip, toz, duman DİNLE

Etiketler: sadık, karandan, yeni, klip, toz, duman, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:24:31 882