GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Rock Sinifi : 2008

Duyan rocker kostu geldi, rock sinifi ortaya çikti! Rock Sinifi... Bir proje... Hem de dev bir proje. Bu projenin ilk asamasi bir müzik albümü ve animatik filmler. Devami çok yakin zamanda farkli alanlarda da gelecek, hem de bir çig gibi büyüyerek, yeni katilimcilarla... Kisacasi Rock Sinifi Türkiye'de hayatimiza bir girecek, pir girecek !

Rock Sinifi'nin bundan sonraki yepyeni projeleri hepimizi çok keyiflendirecek. Uzun zaman önce gelistirilmeye baslanan Rock Sinifi projesi duyanlarin katilimiyla büyüdü. Duyan Rocker geldi, projeyi dinledi, ikna oldu ve katildi. Onu duyan baskalari geldi. Müzigin içine bir doz matematik, bir doz cografya, biraz tarih, biraz da sosyal bilgiler eklendi. Üzerine kelimeler, kavramlar, oyun, keyif biraz da ritim kondu.

Rock Sinifi, dinleyen herkesi ama özellikle çocuklari eglendirmek istiyor. Çocuklari oynarken, dans ederken görmeyi arzuluyorlar. Tek hedef; Rock Sinifi'ni görüp dinleyip eglenmeyen çocuk kalmamasi! Elbette anneler babalar, teyzeler amcalar halalar dayilar da bu eglenceye dahil olmali.

Kimlerden olustu Rock Sinifi: Cahit Berkay, Nejat Yavasogullari, Aylin Aslim, Tolga Futaci, Özge Fiskin, Can Karadogan, Cenk Yüksel, Tugçe Özkara ve Replikas

Rock Sinifi'na kimler destek verdi: Ibrahim Betil, IKSV Genel Müdürü Görgün Taner, çocuk psikiyatristi-müzisyen Cevdet Tosyali, ENKA Okullari Müdürü Filiz Aktepe

Projede basindan bu yana heyecanla yer alan Ibrahim Betil "Rock Sinifi çocuklarin ilgi alanlarina odaklanan yepyeni ve farkli bir yaklasim. Eglence ile aklin gücünü basariyla bir araya getiren kaliteli bir proje" dedi.

Çocuk psikiyatristi ve müzisyen Cevdet Tosyali ise "Özellikle çocuklar için çok önemli bir proje. Rock Sinifi sayesinde çocuklarin kafasinda ögrenmek yepyeni bir boyut kazanacak" diyerek görüslerini dile getirdi.

IKSV Genel Müdürü Görgün Taner de Rock Sinifi için "Çocuklara söyleyecek yeni bir seyi olan, farkli ve eglenceli bir proje" yorumunda bulundu. Rock Sinifi yepyeni, farkli ve sasirtici projelerle çok yakin zaman sonra yeniden karsinizda olacak.

Etiketler: rock sinifi 2008, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/15/2008 3:56:41 AM 775