GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Rober Hatemo'dan yeni albüm: Pabucumun Dünyasi

Rober Hatemo, geçtigimiz günlerde yayinladigi yeni sarkisi "Pabucumun Dünyasi" ile dört yillik suskunluguna son vererek sevenlerine albüm müjdesi vermis ve albümüyle ayni ismi tasiyan sarkisiyla da müzikseverlerin kisa sürede büyük begenisini kazanmisti. Sevilen sanatçi, adeta bir yildizlar geçidinden olusan yepyeni albümü "Pabucumun Dünyasi" ile yeniden müzikseverlerle bulusuyor.
1997 yilinda baslayan müzik kariyerine 6 albüm, 1 de maxi single sigdiran Rober Hatemo'nun, Sony Music etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan "Pabucumun Dünyasi" albümünde 8 sarki yer aliyor. Süpervizörlügünü Emre Aksu ve Rober Hatemo'nun birlikte üstlendigi albümün müzik prodüktörlügünü, ayni zamanda tüm sarkilarin düzenlemelerine de imzasini atan Erhan Bayrak üstlendi. Albümde yer alan sekiz sarkinin tamaminin mix'leri ise Özer Yener tarafindan yapildi.

Yildiz Tilbe, Taner Ayan, Fettah Can, Alper Narman ve Onur Özdemir gibi müzik dünyasinin sevilen isimlerinin yepyeni sarkilarini seslendiren Rober Hatemo, yillar geçse de unutulmayacak iki esere yeniden hayat verdi. "Pabucumun Dünyasi" albümünde; Yildirim Gürses'in 1983 yilinda seslendirdigi unutulmaz sarkisi "Felek" ve yine daha önce Coskun Sabah, Bülent Ersoy gibi müzik dünyasinin dev isimlerinden dinledigimiz; sözleri Ahmet Selçuk Ilkan'a, bestesi ise Özer Senay'a ait olan unutulmaz eser "Gönül Sayfasi", yepyeni düzenlemeleri ve Rober Hatemo'nun güçlü yorumuyla yeniden hayat buldu.

Uzun süredir büyük bir titizlikle hazirlanan "Pabucumun Dünyasi" albümünün stil danismanligini Tanju Babacan üstlenirken, Rober Hatemo albüm fotograflari için Jerry Stolwijk'in objektifinin karsisina geçti.

Pabucumun Dünyasi
Söz : Yildiz Tilbe Müzik: Taner Ayan
Buz Daglari
Söz ve Müzik : Fettah Can, Alper Narman, Onur Özdemir
Olduralim Mi?
Söz ve Müzik : Yildiz Tilbe
Ask Çarpsin
Söz ve Müzik : Alper Narman, Onur Özdemir
Felek
Söz ve Müzik : Yildirim Gürses
Gönül Sayfasi
Söz : Ahmet Selçuk Ilkan Müzik: Özer Senay
Zalim
Söz ve Müzik : Yildiz Tilbe
Bittigin Yerde Kaldin (Unuturum Anilarla)
Söz ve Müzik : Yildiz Tilbe 

Etiketler: rober hatemodan yeni albüm pabucumun dünyasi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 6:16:21 PM 1447