GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Rihanna'nın ekibi Ebru'ya klip çekti !

Rihanna'nın ekibi Ebru'ya klip çekti !
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın ekibi, Amerika'da kendisinden "Dans edip şarkı söyleyen fenomen" olarak söz ettiren Türk kızı Ebru Keskin'in "I'm Bad" isimli parçasına Atlanta'da klip çekti. Klip; Yolande Geralds yönetmenliğinde ve Ciara, Rihanna ile Beyonce'nin koreografı Sean Bankhead'in gözetiminde 15 saatte çekildi.
Keskin, üçüncü klibini ise önümüzdeki ay 80'lerin hiti olan "Conga"ya Türkiye'de çekecek. Klibi Kubilay Kasap yönetecek.

Amerika'da albüm çalışması kapsamında ikinci klibini (I'm Bad) çeken Türk kızı Ebru Keskin, üçüncü klibe yol aldı. 80'li yıllarda Gloria Estefan tarafından seslendirilen efsane parça Conga'yı yeniden seslendirecek. İstanbul'a Amerika'dan gelecek olan Ebru Keskin, Riva sahillerini klip çekimi için kullanacak.

Daha albümü piyasaya çıkmadan üçüncü klibini çekerek yeniden tüm dikkatlerini üzerine çeken Türk kızı Ebru Keskin'in, Ağustos sonrası albümü ile Amerika'dan yola çıkarak dünya çapında çıkış yapması bekleniyor...

rihannanın, ekibi, ebruya, klip, çekti DİNLE

Etiketler: rihannanın, ekibi, ebruya, klip, çekti, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.9.2011 17:41:18 957