GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Redd : Seni Buldum

Redd Seni Buldum
Redd, "21"in ikinci video klibini "Seni Buldum" isimli şarkıya çekti. Nisan ayında Sony Music etiketiyle yayınladıkları albüm, 21 adını verdikleri karakterin hayata gelişinden dünya üstündeki serüvenini tamamladığı ana kadar yaşadıklarının anlatıldığı bir konsept albüm.

Aşk dönemine ait olan "Seni Buldum", dünyada olan biteni unutmuş, bir an olsun sorunlarına mola verdirtmiş ve sadece maceracı bir aşk dürtüsü kendini ifade etmek için sesini yükseltmiş birinin hikayesini anlatıyor.

Şarkının video klibi; Taksim ve Habibler olmak üzere iki farklı mekanda ve iki günde çekildi. Redd konserlerde yarattığı enerjiyi ve ortaya koyduğu performansı dev elektrik direklerinin altında klibe yansıtırken, şehrin kalabalığında da bir kadın ve bir erkek arasında nefes nefese bir kovalamaca yaşanıyor. Tüm müzik kanalları ve www.redd.com.tr de gösterimi başlayan klibin yönetmeni ise Emir Khalilzadeh.

redd, seni, buldum DİNLE

Etiketler: redd, seni, buldum, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.7.2009 03:17:17 984