GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Rahşan Gülşan müzik yorumu yaparsa

Rahşan Gülşan müzik yorumu yaparsa
Habertürk gazetesinde Rahşan Gülşan imzalı bir haberde başarılı besteci ve yorumcu İntizar''dan acıklı dizi şarkıcısı diye bahsedilmiş.Birçok sanatçının albümünde besteleri yer alan İntizar biliyoruzki Rahşan Gülşan'dan daha tannınmış bir isim.
26 Eylül tarihli habertürk gazetesinin magazin sayfasında bir yazı yazmış Rahşan hanım ve bu yazıda diyorki " İntizar isimli bir şarkıcı var hani acıklı ıhlamurlar altında dizisinin bir o kadar acıklı şarkısını söyleyen kişi ! "
 
Müzikten anlamayan birisi müzik yorumu yapmaya kalkarsa böyle olur işte.Sizin isminizi bile bilmeyen milyonlarca insan o şarkıcıyı biliyor ve bir çoğuda hayranı.Bir çok ünlü şarkıcı onun bestelerini okuyor ve aynı zamanda o acıklı ses Yıldız Tilbe'nin teyzesinin kızı oluyor.
 
Yazıda tek güzel şey " Büyük İnsan " şarkısını beğenmesi.Allahtan beğenmiş , şarkıya tepki verseydi sadece gülmekle kalmaz herhalde kahkahalar atardık.
 
Daha önce " Nihat Hatipoğlu'nun nefesi İstanbul trafiğinide çözermi " başlıklı yazısı yüzünden tepki alan Rahşan Gülşan bu kez kendisini müzik camiasına güldürmeyi başardı.
 
Müzik yazısı yazmak için sadece iyi bir gazetede yazmak yetmiyor.Müzik bilgiside gerekiyor.
 
Tahsin SARGIN

rahşan, gülşan, müzik, yorumu, yaparsa DİNLE

Etiketler: rahşan, gülşan, müzik, yorumu, yaparsa, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2009 03:52:42 2184