GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Rahsan Gülsan müzik yorumu yaparsa

Habertürk gazetesinde Rahsan Gülsan imzali bir haberde basarili besteci ve yorumcu Intizar''dan acikli dizi sarkicisi diye bahsedilmis.Birçok sanatçinin albümünde besteleri yer alan Intizar biliyoruzki Rahsan Gülsan'dan daha tanninmis bir isim.
26 Eylül tarihli habertürk gazetesinin magazin sayfasinda bir yazi yazmis Rahsan hanim ve bu yazida diyorki " Intizar isimli bir sarkici var hani acikli ihlamurlar altinda dizisinin bir o kadar acikli sarkisini söyleyen kisi ! "
 
Müzikten anlamayan birisi müzik yorumu yapmaya kalkarsa böyle olur iste.Sizin isminizi bile bilmeyen milyonlarca insan o sarkiciyi biliyor ve bir çoguda hayrani.Bir çok ünlü sarkici onun bestelerini okuyor ve ayni zamanda o acikli ses Yildiz Tilbe'nin teyzesinin kizi oluyor.
 
Yazida tek güzel sey " Büyük Insan " sarkisini begenmesi.Allahtan begenmis , sarkiya tepki verseydi sadece gülmekle kalmaz herhalde kahkahalar atardik.
 
Daha önce " Nihat Hatipoglu'nun nefesi Istanbul trafiginide çözermi " baslikli yazisi yüzünden tepki alan Rahsan Gülsan bu kez kendisini müzik camiasina güldürmeyi basardi.
 
Müzik yazisi yazmak için sadece iyi bir gazetede yazmak yetmiyor.Müzik bilgiside gerekiyor.
 
Tahsin SARGIN

Etiketler: rahsan gülsan müzik yorumu yaparsa, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/27/2009 3:52:42 AM 1946