GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Rafet El Roman Best Of hazırlığında!

Rafet El Roman Best Of hazırlığında!
Geçtiğimiz Nisan ayında çıkardığı "Sevgiye Zaman Ver" albümüyle, müzik kariyerinde 10. albümüne imza atan Rafet El Roman, 2012'de de bir "Best Of" albümü planlıyor. Kendisinden uzun süredir beklenilen "Best Of" albümünde, geçmişten bugüne en sevilen 24 şarkısına yer vereceğini söyleyen Rafet El Roman; Kral Pop ve Kral TV'de yayınlanan "Mehmetin Gezegeni" programında Mehmet Akbaya samimi açıklamalarda bulundu.
Programda müzik sektörünün verimsiz bir alan haline geldiğini ifade eden El Roman; Best Of albümünden sonra bir süre albüm yapmayı düşünmediğini söyledi.

Magazin basınında eski eşi Tuğba Altıntop ile sorun yaşadıkları yönünde çıkan haberleri "Benim çocuklarım çok değerlidir. Bugüne kadar ne yaptıysam onların daha mutlu, huzurlu bir ortamda yetişmeleri içindi" şeklinde konuşarak yorumlayan Rafet El Roman; programda Mehmet Akbayın aşka dair sorularını da yanıtladı. İlk defa 15 yaşında aşık olduğunu itiraf eden sanatçı "Aşk acı ve tatlıyı bir arada barındırır. İlk kez 15 yaşında âşık oldum. Sonra o bir başkasına âşık oldu ve benim dünyam başıma yıkıldı. Aşkın yaşı olmaz, 90 yaşında eşini kaybetmiş biri, hâlâ ölen eşine âşık olabilir" diye konuştu.

rafet, el, roman, best, of, hazırlığında DİNLE

Etiketler: rafet, el, roman, best, of, hazırlığında, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 10.12.2011 15:37:13 966