GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Pinhani yeni albüm : Zaman Beklemez

Pinhani yeni albüm Zaman Beklemez
Nisan 2006'da yayınlanan ilk albümü "İnandığın Masallar"la müzik dünyasında kendine önemli bir yer edinen Pinhâni, yeni albümü "Zaman Beklemez" ile müzik marketlerde yerini aldı. Pinhâni yeni albümünü, ilk albümde yer alan gitarist Akın Eldes ve davulcu Cem Aksel'in yanı sıra bas gitarist Demirhan Baylan'la birlikte kaydetti.
Bu üç önemli müzisyenin dışında gruba bu albümde çok önemli müzisyenler eşlik etti; Erkan Oğur'da bu albümde bir şarkıda cümbüşüyle grubun misafiri oldu.

Klarnette Serkan Çağrı ve Oğuz Büyükberber, trombon ve trompette Hasan Gözetlik, trompette Can Ömer Uygan, vurmalı çalgılarda Yinon Muallem, bas gitarda Sunay Özgür Pinhâni'nin ikinci albümünde yer aldı. Albüm kayıtlarını ilk albümde olduğu gibi yine Tanju Duru'nun stüdyosunda tamamlayan Pinhâni, ilk albümde yaptığı müziği ikinci albüme taşımaya ve üzerine yeni değerler eklemeye çalıştı.

Şarkı Listesi:

1. Zaman Beklemez
2. Düğün
3. Ağlama
4. Ne Güzel Güldün
5. Dursana Dünya
6. Sırası Değil
7. Yansın
8. Bir Anda
9. Yalnızlık
10. Sevmekten Usanmam
11. Düğün Dernek

pinhani, yeni, albüm, zaman, beklemez DİNLE

Etiketler: pinhani, yeni, albüm, zaman, beklemez, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.5.2008 04:39:12 887